Talentiada - piłkarskie czwartki

(fot. mat. prasowe)
Talentiada - piłkarskie czwartki
13 lipca br. Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z MKS Gryf Tczew zorganizowało kolejny, 2 turniej "Talentiady - Piłkarskich Czwartków".

Równo o godzinie 10:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek wskazujący na start dzisiejszych meczów. Każdy z pojedynków był dla uczestników wyjątkowy, pełny emocji, wyrównany, a przede wszystkim zakończony z radością, uśmiechem na twarzy z dobrze rozegranego meczu.
A już dzisiaj wspólnie z MKS Gryf Tczew zapraszamy na kolejny "Piłkarski Czwartek" - 20 lipca br., miejsce pozostaje bez zmian - orlik przy II LO w Tczewie, ul. Królowej Marysieńki 10, godzina 10:00.
Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Tczewa.

W tym tygodniu najlepsi byli:

1. Jakub Bałdowski - 31pkt.
2. Tymek Konzorski - 29pkt.
3. Kacper Bielecki, Szymon Zieliński - 27pkt.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ..._gość

  15.07.2023, 22:30

  A gdzie

  Wyniki z Talentiady 6.07?

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx4.xx6 
 • Charlie_gość

  18.07.2023, 03:49

  charlie1545@gmail.com

  Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę poznać ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkich Illuminati jako wielki członek Illuminati, którzy chcą mnie jako wielkiego członka. Nazywa się lord Felix Morgan. Pomóż mi odzyskać życie ze stadium śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po tym, jak został zdradzony przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na ziemi. Ale pewnego dnia przeglądając internet natknąłem się na post Wielkiego Członka Illuminati Lorda Felixa Morgana i powiedział, że jeśli jesteś jednym z wielkich członków Illuminati, możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu. Skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mi rejestrację, zapłaciłem za dużego członka, aby zaczął mnie i zostałem zainicjowany w Światowym Zakonie Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i dali mi znać, że po inicjacji nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą lorda Felixa Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli twoja rada jest taka, że próbowałeś już oszustwa lub jesteś nim, to do mnie należy pomoc w przyłączeniu się, więc spróbuj Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp +2348055459757 lub e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 104.223.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.