tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest wtorek, 25 października 2016r, godz. 05:27
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Tczewskie "Mikołajki" nagrodzone w konkursie kolęd

Data: Środa, 08.12.2010, 11:15. Nadesłał(a): Małgorzata Jurczyńska. Komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
II Miejsce dla „Mikołajek” z Tczewa w VII Wojewódzkim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek o tematyce świątecznej.
3 grudnia w Starogardzie Gdańskim odbył się siódmy Wojewódzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek o tematyce świątecznej. Podczas konkursu zaprezentowało się 19 zespołów z różnych szkół i jednostek Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.
Brał w nim udział również zespół Środowiskowego Hufca Pracy 11-1 ” Mikołajki”, który reprezentowały cztery uczestniczki: Ewelina Krzywosińska, Dorota Opieka, Patrycja Nowak i Aleksandra Perdyła . Opiekę artystyczną nad grupą sprawował sam Komendant 11-1 ŚHP, Czesław Różanowski, akompaniując dziewczętom na akordeonie. Uczestniczki bardzo sumiennie przygotowywały się do występu.

Uczestniczki z niecierpliwością oczekiwały na swój występ przysłuchując się świątecznemu kolędowaniu innych uczestników konkursu. Był to dla nich nie lada sprawdzian, gdyż był to pierwszy poważny występ uczestniczek na tak licznym forum. Najważniejsze było jednak to, że dziewczęta nie zapomniały o przyjaznym charakterze konkursu i o celu, jaki przyświeca jego organizacji.

Gdy nadeszła kolej „ Mikołajek”, uczestniczki starały się zaśpiewać znaną i lubianą przez wszystkich kolędę pełnią radości i umiejętności. O sukcesie tego wystąpienia świadczą wyniki. Decyzją jury zespół zajął drugie miejsce . Radość nasza jest tym większa, iż był to pierwszy występ dziewcząt i to od razu z sukcesem.
Mamy nadzieję, że zespołowi uda się nabierać coraz to nowych doświadczeń muzycznych poprzez branie udziału w niemniej prestiżowych przeglądach. Ciesząc się więc z sukcesu, uczestniczki postanowiły włożyć jeszcze więcej pracy, aby ciągle udoskonalać śpiew, dostarczając sobie przy tym wiele satysfakcji.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 1248 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
kikit logo kikit logo  
 
Brak komentarzy
Do tej pory nikt nie skomentował tego zdarzenia. Bądź pierwszy i napisz teraz komentarz...
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew