galeria zdjęć: 3
Tczew - Przygotowania do montażu wieżyczki

Przygotowania do montażu wieżyczki

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym brakowało wieżyczki na budynku Urzędu Miasta. Trwają przygotowania do jej ponownego montażu. Wieżyczka, wyglądająca na całkowicie nową, stoi już na podwórzu Urzędu, natomiast ekipa budowlana przygotowywała konstrukcję na dachu. W najbliższych dniach będziemy świadkami jej ponownego wjazdu na dach.

Pozdrawiam

ka
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  28.08.2010, 18:52

  nie może zabraknąć zegara, dobrze by by było jak by pokazał się nowy lepszy i ładniejszy.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Tcz24

Tczew - Czego kamera nie widzi...

Czego kamera nie widzi...

Monitoring w przestrzeni publicznej z reguły instaluje się w celu poprawy bezpieczeństwa i zachowania porządku. W naszym mieście często słyszy się o tym, że kamer jest za mało i gdyby było ich więcej to realnie wpłynęłoby to na poprawę...