Ciąg dalszy balkonów...

Blok, balkony (fot. tcz.pl)
Ciąg dalszy balkonów...
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej w Tczewie pojawił się komunikat:

"Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie informuje, że z uwagi na stwierdzone w trakcie kontroli budowy usterki i niedostarczenie przez wykonawcę dokumentacji technicznej - odbiorowej, czasowo zostały wstrzymane roboty budowlane realizowane przez Technologie Metalowe Marzena Ślizewska, 83-121 Rudno w zakresie montaż kolejnych balkonów dla budynków usytuowanych przy ul. Jedności Narodu 1-4 oraz ul. Jedności Narodu 7-9 w Tczewie - 7 budynków.

Wstrzymanie robót nie dotyczy usuwania usterek stwierdzonych w trakcie odbiorów oraz montażu osłon bocznych.

Ponadto czasowo zawieszono zawieranie dalszych umów na dobudowę balkonu na wszystkich nieruchomościach, dla których wydano decyzje o udzieleniu pozwolenia na budowę w zakresie dobudowy balkonów - 20 budynków.


Warunkiem wznowienia przez wykonawcę robót budowlanych i zawierania kolejnych umów jest usunięcie przez wykonawcę usterek i nieprawidłowości dotychczas wykonanych balkonów.

O terminie przyjmowania zgłoszeń dobudowy balkonów poinformujemy w kolejnych komunikatach, umieszczonych na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej Spółdzielni: https:sm.tczew.pl "

Strach wychodzić na taki balkon, a oni nadal chcą to dobudowywać? Od początku trąciło to amatorszczyzną, gdy widziałem, jak zamawiający podawał dużą łatę murarską wykonawcom, bo oni dysponowali taką o długości chyba 1 metra...
Co o tym sądzicie?

Zdjęcie poglądowe

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +15

  a_gość_gość

  24.06.2024, 13:54

  Jak zwykle firma pucuj dziada jak widziałem jak to robią to ręce opadały ,ludzie chyba z łapanki nie mający pojęcia o tym co robią ,Sam chciałem sobie założyć ale po widoku ich pracy zrezygnowałem i mam takie szczęście że na de mną nikt tego nie założył bo spadłby mi jeszcze na głowę .Czekamy teraz na info o pierwszych zarwanych balkonach ,znając realia firm w tym kraju nie żdziwi mnie jak firma ogłosi bankructwo i się zawinie bo tyle poprawek będzie kosztowało krocie ,Swoją drogą czemu te balkony takie drogie ze złota nie są kilka wytłoczonych blach kilka płaskowników ,śrub ,w dniówce potrafili ze 3-4 założyć w 2 osoby więc robocizna też spoko .No ale to Tczew tu trzeba kroić naiwnych i jeszcze odwalić g****ą robotę .Brawo dla SM za wpakowanie ludzi na minę jak się coś zleca to trzeba sprawdzić dokładnie dokumentację i inne uprawnienia .

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx5 
 • +8

  Marco_gość_gość

  24.06.2024, 23:24

  Gdzie teraz ci zwolennicy balkonów? Czekacie w kolejce na poprawki i milczycie? Kwestią czasu było, aż zaczną się odbiory i wyjdą fuszerki na jaw. Ale Pani Ślizewska z prezesem dali zarobić innej Pani Ślizewskiej. Jak to bywa w naszej SM.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx4.xx5 
 • -8

  Niep_gość

  25.06.2024, 17:34

  To chyba nie o balkony chodzi co na zdjęciu ja mam zrobiony i jestem zadowolony

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx5 
 • +9

  Stefek_gość_gość

  25.06.2024, 22:03

  Na końcu artykułu masz napisane: "Zdjęcie poglądowe", co tłumaczy Twoje zdziwienie. Życzę Ci, obyś nie spadł z tym balkonem montowanym przez skład węgla i papy.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.