Rozumiem, że jest sezon wymiany opon...

Opony (fot. Czytelnik)
Rozumiem, że jest sezon wymiany opon...
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Rozumiem, że naszedł sezon na wymianę, ale takie coś, to już szczyt bezczelności.

Załączam zdjęcie oponek, jakie ktoś wymienił... i podrzucił na parkingu przy SP4. Szanowany panie/pani - uprzejmie informuję, że opony można zawieźć za darmo do PSZOK.

Nie pozdrawiam

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • Tczewiak_gość

  22.03.2024, 21:13

  Brak monitoringu miejskiego w Tczewie

  Tak samo jest na ul.Malinowskiej pomiędzy wiaduktami. Nie pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx8.xx4 
 • Aaa_gość

  23.03.2024, 05:25

  Aaa

  To zawieź

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx3.xx9 
 • Karo_gość

  23.03.2024, 08:45

  szkoła

  szkoła ma napewno monitoring i można sprawdźic jaki właściciel - wieśniak zostawił swoją zgube!

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx9.xx4 
 • gooossssccc_gość

  23.03.2024, 09:34

  towar już zapłacony

  Bawimy się, nie tylko w Tczewie (w całej Polsce), w kotka i myszkę. Opony zostały wcześniej zakupione. To obowiązkiem Państwa winno być stworzenie takiego prawa (systemu), które nie obarczałoby dodatkowymi obowiązkami nabywcy opon. Zużyte opony należałoby jedynie odstawiać do miejsca czasowego gromadzenia odpadów komunalnych (a czego obecnie nie wolno) i podmioty odbierające odpady komunalne miałyby obowiązek ich z tego miejsca odbierania. Podobnie z selektywną zbiórką odpadów komunalnych. Odpady komunalne powinny być czasowo gromadzone bez segregacji u źródła ich powstania, gdzie w dalszym procesie ich odbioru, segregację powinny czynić urządzenia techniczne. Ustawodawca jednak nie wykazuje takiej woli. Ustawodawca nie wykorzystuje osiągnięć nauki i techniki - są technologie, w tym polski patent, nie wymagające segregacji u źródła.

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx2.xx0 
 • lika_gość

  23.03.2024, 16:39

  Przecież już ktoś napisał, że ZUŻYTE OPONY ODDAJEMY DO PSZOK /składowisko odpadów komunalnych/ ZA DARMO. Czy tak trudno tam dostarczyć? Przecież ,by wyrzucić byle gdzie, też trzeba nadłożyć drogi ,więc po co ta epistoła o państwie?

  Cytuj
  IP: 83.20.xx4.xx3 
 • Miszcz_gość

  23.03.2024, 16:27

  .

  Jeszcze by na nich sezon polatał

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx1 
 • gggoosssssc_gość

  23.03.2024, 19:25

  "Przecież już ktoś napisał, że ZUŻYTE OPONY ODDAJEMY DO PSZOK /składowisko odpadów komunalnych/ ZA DARMO. Czy tak trudno tam dostarczyć? Przecież ,by wyrzucić byle gdzie, też trzeba nadłożyć drogi ,więc po co ta epistoła o państwie?"

  Fajnie, że reagujesz i masz swoje zdanie. OK. Nie zrozumiałeś jednak DROGI CZŁOWIEKU istoty komentarza. Nie rzecz w tym, że trudno dostarczyć na PSZOK lecz globalnie korzystniej jest (również dla środowiska), jak zostałyby odebrane przez pojazd odbierający odpady komunalne. Jednak wcześniej należałoby zmienić obowiązujące prawo. Zmiany prawa powinniśmy się domagać.

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx2.xx0 
 • Art_gość

  25.03.2024, 11:02

  Moment...

  Twoim zdaniem ( tak to zrozumiałem ) prawo powinno pozwalać na pozostawienie opon przy śmietniku. Czyli będzie lepiej ( twoim zdaniem ) jak przy bloku/wieżowcu będzie walało się kilkanaście opon, niż jak każdy ich dotychczasowy właściciel pofatyguje się do PSZOK-u i tam bezpłatnie zostawi zużyte opony? Jak dla mnie to nie jest lepiej, to jest zwykłe lenistwo.

  Cytuj
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • elo_gość

  05.04.2024, 10:01

  "Twoim zdaniem ( tak to zrozumiałem ) prawo powinno pozwalać na pozostawienie opon przy śmietniku. Czyli będzie lepiej ( twoim zdaniem ) jak przy bloku/wieżowcu będzie walało się kilkanaście opon, niż jak każdy ich dotychczasowy właściciel pofatyguje się do PSZOK-u i tam bezpłatnie zostawi zużyte opony? Jak dla mnie to nie jest lepiej, to jest zwykłe lenistwo."

  Takie zbieranie opon spod bloków pewnie i tak by było raz w miesiącu w określony dzień. Serio przeszkadzało by ci jakby opony przez pare godzin stały by pod śmietnikiem?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.