tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 24 października 2016r, godz. 02:10
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Lawety - zagrożenie i bezprawie

Data: piątek, 11.03.2011, 18:08. Nadesłał(a): zenon regan. Komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew - Tczew -
Chciałbym zwrócić uwagę na problem lawet zajmujących miejsca parkingowe albo parkujących na trawnikach. Straż Miejska nic z nimi nie robi a one są zagrożeniem dla ludzi. Oto przykład - laweta na Shell. Przewróciła się w jedną stronę i wpadła na chodnik - na szczęście nikogo nie zabiła, gdyby przewróciła się w drugą stronę wpadła by na parking. Dlaczego nikt z tym nie robi. Przecież nie wolno parkować przyczep bez pojazdu na parkingach innych niż wyznaczone dla przyczep. Na trawnikach też nie wolno parkować żadnych pojazdów. A straż miejska przejeżdza kilka razy dziennie koło tego miejsca i nie reaguje. Czy ktoś musi zginąć? Szczególnie że tych straszydeł jest w mieście kilkadziesiąt.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 2460 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+17
zagrożenie ~ gość_gość
IP: 188.33.xx1.xx3
Data: 11.03.2011, 22:19
SM jest od tego, aby kontrolować psie kupki, ich konsystencję oraz to czy nie wyrzuca się zużytych baterii Do tego dochodzą spalane przeze mnie papierosy, jestem ciekaw, kiedy mnie dorwą? SM to dziwny twór nikomu niepotrzebny, środki na jego finansowanie powinna mieć policja i wtedy byłoby ok. Straszydła są prawie wszędzie, może to się wiąże z jakąś umową (sądzę, że tak ) i nic na to nie poradzisz.
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
ostatnio komentowane
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew