Młodzież ze szkoły w Swarożynie przygotowuje się do służby w policji

Młodzież ze szkoły w Swarożynie przygotowuje się do służby w policji

zobacz galerię zdjęć: 3
Dzięki współpracy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie oraz Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie uczniowie tej placówki wzięli udział w „Pierwszym Pomorskim Dniu Otwartym dla Klas o Profilu Policyjnym”.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, od wielu lat współpracując z szkołami, realizują przedsięwzięcia mające na celu wzrost poziomu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Jednym z elementów tej współpracy było podpisanie w wrześniu 2013r. porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji w Tczewie oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie, na mocy którego tczewscy mundurowi prowadzą zajęcia edukacyjne z uczniami klasy o profilu „Bezpieczeństwo Publiczne”.

- W ramach tego porozumienia w ostatni piątek uczniowie tej klasy uczestniczyli w „Pierwszym Pomorskim Dniu Otwartym dla Klas o Profilu Policyjnym”, który odbył się na terenie Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku. Podczas imprezy jej uczestnicy mogli zobaczyć jak szkoleni są policjanci i jakie posiadają wyposażenie. Swoje stoiska zaprezentowali także przedstawiciele innych służb mundurowych w tym: Straży Pożarnej, Wojska i Straży Granicznej. Każda z klas mogła wyznaczyć także swojego reprezentanta, który wziął udział w teście sprawności fizycznej prowadzonym przez policyjnych instruktorów. - relacjonuje asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -8

  gosc_gość

  02.06.2014, 18:58

  pierwsza lekcja .! jak się upić . jak rozbić małżeństwo .i i małolatki w aucie wykorzystać .!!! dużo małolatek . to pożywka dla psa . świeże mięso .

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx0 
 • -7

  tytus _gość

  02.06.2014, 22:46

  slużba

  w milicji to każdy małolat chciałby robić, a tak do pudła przyjść na służbę to chętnych brak , stara recydywa od razu by wam pokazała co myśli o n owych w sluzbie

  Odpowiedz
  IP: 46.169.xx6.xx7 
 • +2

  jaa_gość

  03.06.2014, 07:56

  oby wyrośli z was..

  ci DOBRZY policjanci.. tego życzymy i owocnej nauki także..

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx6 
 • +2

  JAN_gość

  03.06.2014, 08:59

  xxx

  Oni mają szanse na prace w Policji taką jak z innych szkół ,oszukuje się dzieciaki   Powinna to być szkoła przyzakładowa Policji i wszyscy po ukonczeniu szkoły otrzymać  prace

  Odpowiedz
  IP: 89.229.xx2.xx9 
 • +3

  jaja_gość

  03.06.2014, 09:33

  Liceum

  I co po takiej szkole jak to zwykły ogólniak tylko ze trzy lekcje są z prawa i prewencji. SKOŃCZYSZ taką szkołę a i tak egzaminy będziesz musiał zdawać. Mydlenie oczu. Mój brat skończył liceum profilowane i co pracuje we Fleksie jak większość klasy po takiej szkole.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.