W II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie odbył się XI Turniej Mikołajowy.
Komunikat końcowy z XI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie - 06.12.2011 r.
W turnieju udział wzięły następujące zespoły:
KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. ZSR Rusocin
2. II LO w Tczewie
3. ZS Morzeszczyn
4. I LO w Tczewie
KATEGORIA CHŁOPCÓW :
1. ZSE w Tczewie
2. I LO w Tczewie
3. ZSR Rusocin
4. II LO Tczew
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ ORAZ WYNIKI:
Kategoria dziewcząt:
1. ZSR Rusocin - II LO (8:25; 16:25) 0: 2
2. ZS Morzeszczyn - I LO (25:27; 25:12; 13:15) 1 : 2
3. II LO - ZS Morzeszczyn (16:25; 25:16; 12:15) 1 : 2
4. I LO - ZSR Rusocin (25:17; 25:11) 2 : 0
5. ZSR Rusocin - ZS Morzeszczyn (14:25;17; 25) 0 : 2
6. II LO - I LO (18:25; 16:25) 0 : 2
Kategoria Chłopców:
1. ZSE Tczew - I LO (25:14; 13:25; 10:15) 0 : 2
2. ZSR Rusocin - II LO (28:26; 16:25; 14:16) 0 : 2
3. I LO - ZSR Rusocin (21:25;25:12;15:10) 2 : 1
4. II LO - ZSE Tczew (22:25; 25:20; 15:13) 2 : 1
5. ZSE Tczew - ZSR Rusocin (25:22; 25:18) 2 : 0
6. I LO - II LO (25:20; 25:23) 2 : 0
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół w Morzeszczynie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
KATEGORIA CHŁOPCÓW
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary ufundowane przez dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie Hannę Białas.
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT – I Liceum Ogólnokształcące Tczew
1. Cybula Karolina
2. Rzeszotek Paulina
3. Cieślak Małgorzata
4. Machlik Dorota
5. Grzelak Magda
6. Stolc Magdalena
7. Langa Sandra
8. Kaffka Kamila
9. Siewierska Monika
10. Zgubieńska Daria
Opiekun: Krystyna Śpiewak
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Bielski Patryk
2. Jocz Michał
3. Schneider Tomasz
4. Tokarski Mateusz
5. Kędra Paweł
6. Wyciszkiewicz Filip
7. Bąk Bartosz
8. Szlagowski Jakub
Opiekun: Ireneusz Jeszke
Ze sportowym pozdrowieniem - Nauczyciele WF II LO w Tczewie
Komunikat końcowy z XI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie - 06.12.2011 r.
W turnieju udział wzięły następujące zespoły:
KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. ZSR Rusocin
2. II LO w Tczewie
3. ZS Morzeszczyn
4. I LO w Tczewie
KATEGORIA CHŁOPCÓW :
1. ZSE w Tczewie
2. I LO w Tczewie
3. ZSR Rusocin
4. II LO Tczew
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ ORAZ WYNIKI:
Kategoria dziewcząt:
1. ZSR Rusocin - II LO (8:25; 16:25) 0: 2
2. ZS Morzeszczyn - I LO (25:27; 25:12; 13:15) 1 : 2
3. II LO - ZS Morzeszczyn (16:25; 25:16; 12:15) 1 : 2
4. I LO - ZSR Rusocin (25:17; 25:11) 2 : 0
5. ZSR Rusocin - ZS Morzeszczyn (14:25;17; 25) 0 : 2
6. II LO - I LO (18:25; 16:25) 0 : 2
Kategoria Chłopców:
1. ZSE Tczew - I LO (25:14; 13:25; 10:15) 0 : 2
2. ZSR Rusocin - II LO (28:26; 16:25; 14:16) 0 : 2
3. I LO - ZSR Rusocin (21:25;25:12;15:10) 2 : 1
4. II LO - ZSE Tczew (22:25; 25:20; 15:13) 2 : 1
5. ZSE Tczew - ZSR Rusocin (25:22; 25:18) 2 : 0
6. I LO - II LO (25:20; 25:23) 2 : 0
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół w Morzeszczynie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
KATEGORIA CHŁOPCÓW
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary ufundowane przez dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie Hannę Białas.
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT – I Liceum Ogólnokształcące Tczew
1. Cybula Karolina
2. Rzeszotek Paulina
3. Cieślak Małgorzata
4. Machlik Dorota
5. Grzelak Magda
6. Stolc Magdalena
7. Langa Sandra
8. Kaffka Kamila
9. Siewierska Monika
10. Zgubieńska Daria
Opiekun: Krystyna Śpiewak
SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Bielski Patryk
2. Jocz Michał
3. Schneider Tomasz
4. Tokarski Mateusz
5. Kędra Paweł
6. Wyciszkiewicz Filip
7. Bąk Bartosz
8. Szlagowski Jakub
Opiekun: Ireneusz Jeszke
Ze sportowym pozdrowieniem - Nauczyciele WF II LO w Tczewie
Komentarze (5) dodaj komentarz
ja to ja_gość
08.12.2011, 15:32
licealiada
Licealiada dla 2 LO !!
Odpowiedzada_gość
08.12.2011, 19:48
....
Curie rządzi :)
Odpowiedzobojetny -wolny elektron_gość
09.12.2011, 02:50
brawo, ale poziom to zenada !
rzadko kto z nich umie scinac ! z nich(dziewczat) to masakra ! za moich czasu to chlopcy gwozdzie wbijali a ta mlodziez teraz to jakas cienka ! niedorobiona !
Odpowiedzziom_gość
09.12.2011, 20:17
brawo Curie!
Brawo I LO! Podwójne zwycięstwo jak dwa lata temu ; D Ahhh grało się ; ) Pozdrowienia dla ojca sukcesu- pana wfisty :D i dla pań wfistek także :)
Odpowiedzziono gość_gość
20.12.2011, 21:14
curie najlepsza
Rządzi Curie i tyle w temacie , gdzie ta dawna potęgą Budowlanki :)
Odpowiedz