To był "Czas Mistrzów". Tczewianie na podium

Piotr Juracki vs. Mateusz Seroczyński - ostre starcie klubowiczów MMA Team Tczew (fot. youtube.com)
W minioną sobotę reprezentanci klubu MMA TEAM TCZEW kolejny raz stanęli na podium - tym razem były to Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Polski Time of Masters, które odbyły się w Gdyni.

Tczew reprezentowało 8 zawodników, z czego 4 stanęło na podium. Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyli Arkadiusz Klobuch walczący w Kat. -96 kg, Mateusz Seroczyński kat.-67 kg oraz Piotr Juracki -62 kg. Zaś srebrny medal w kat. -73 kg powędrował do Kacpra Bróździaka. Pozostali reprezentanci pokazali wielkiego ducha walki, lecz niestety tym razem trochę zabrakło do miejsc medalowych. Warto też nadmienić, że były to już drugie zawody w tym miesiącu, na których zawodnicy z MMA TEAM TCZEW zdobywali medale - 2 marca odbyły się kolejne zawody z cyklu Amatorska Liga MMA był to Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych i na 8 startujących zawodników z Tczewa 6 zdobyło medale.