Bilard. Trzeci turniej o Mistrzostwo Tczewa

Za nami trzeci już turniej z cyklu zawodów o Mistrzostwo Tczewa 2015 w bilardzie. Po odmianie 9-bil przyszła ponownie kolej na bardziej popularną „ósemkę”. Na starcie zjawiło się 18 zawodników jednak w turnieju nie wzięło udziału kilka osób z pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej. Pod nieobecność Łukasza Borysa szansę na kolejne zwycięstwo miał Kamil Sząszor jednak uległ on w meczu półfinałowym Marcinowie Grędzie.

Finał należał jednak bezsprzecznie do zawodnika Limonare Arkadia Tczew Michała Stojałowskiego. Nie dał on możliwości rozwinięcia skrzydeł Marcinowi i pewnie wygrał 4:2. Podium uzupełnili zawodnicy ligowi - wspomniany już wcześniej Kamil Sząszor (Limonare Arkadia Tczew) oraz Maciej Szweda (Aftex Gambit Tczew).

Po trzecim turnieju samodzielnym liderem został Kamil Sząszor, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Marcin Ormianin (Aftex Gambit Tczew), a na trzecim miejscu uplasował się Marcin Gręda.