Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Sambor Tczew - kolejny cenny punkt

W dniu 8 lutego 2015 roku w rozegranym w Nowym Sączu ostatnim meczu 17 kolejki PGNiG Superligi Kobiet walczące o utrzymanie piłkarki ręczne Sambora zdobyły kolejny punkt.

Pierwszą połowę zdominowały gospodynie, które pierwszą połowę wygrały 11:16. Druga połowa to mozolna praca Tczewianek, które powoli odrabiały straty. 6 minut przed gwizdkiem końcowym Samborzanki doprowadziły wynik meczu do stanu 26:26. Ostatecznie Sambor zremisował po skutecznym rzucie karnym Magdy Krajewskiej, wykonanym już po końcowej syrenie.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Aussie Sambor Tczew 28:28 [16:11]

Kolejny mecz zostanie rozegrany 15 lutego w Tczewie przeciwko drużynie Piotrcovii Piotrków Trybunalski.