Delta Miłoradz - Gryf 2009 Tczew 1:5 (0:2)

Gryf 2009 Tczew
Gryfici pewnie pokonali w Miłoradzu, outsidera V ligi - Deltę Miłoradz, choć łatwo nie było. Gospodarze postawili trudne warunki gry, z którymi na szczęście, Gryf poradził sobie bardzo dobrze.

Skład: Janiszewski, Zittrich, Hadrysiak, Saczuk, Włodowski, Grzesiak, Olszewski Ł., Dmitrzyk (77' Nowaczyk), Kowalczyk (70' Damaszke), Litwiński (59' Olszewski M.), Nadolny (73' Kołodziej)

Rezerwa: Rajch, Czapiewski, Rekowski

Bramki: samobójcza, Nadolny, Olszewski Ł., Grzesiak, Dmitrzyk

Po upływie kwadransa, po silnym dośrodkowaniu Łukasza Olszewskiego, gospodarze sami wpakowali piłkę do własnej bramki. W 35 minucie było już 2:0. Strzał Włdowskiego wybił bramkarz a piłkę skutecznie dobił Nadolny. Po przerwie, w 60 minucie spotkania sędzia podyktował problematyczny rzut karny, który gospodarze pewnie wykorzystali. Przy stanie 2:1 dla Gryfa, gospodarze zwietrzyli szansę na pierwsze punkty w sezonie i mocniej zaatakowali nasz zespół. Po kilku akcjach z kontrataku zrobiło się 5:1 dla Tczewian. Bramki zdobyli Łukasz Olszewski (70 min), Grzesiak (75 min) i Dmitrzyk (76 min). Niestety mecz kończyliśmy w dziesiątkę. Kontuzji mięśnia dwugłowego nabawił się Łukasz Olszewski a limit zmian był już wykorzystany. Nie wiemy jeszcze jak długo Łukasz będzie pauzował ale już teraz życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!