Tczew - Futsal po siódmej kolejce

Futsal po siódmej kolejce

Wyniki VII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2011/2012.

1.Rybki z Ferajny - P.H.U. Leszek Woźniak 3-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Rybki z Ferajny: Paweł Abryszyński (1), Mateusz Zasada (1), Łukasz Jaszczerski (1);
P.H.U. Leszek Woźniak: Michał Dmitrzyk (1), Adam Geliński (1), Dominik Kaczmar (1);
Napomnienia:
Grzegorz Urbańczyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Piotr Baranowski (Rybki z Ferajny).

2. Eaton Automotive - Hydromechanika 0-3 (walkower w drużynie Eaton Automotive wystąpił nieuprawniony zawodnik na boisku 4-3)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Przemysław Rybka (2), Kamil Adamowicz (1);
Napomnienia:
Damian Kiwatrowski (Eaton Automotive), Jacek Fiodorowicz (Hydromechanika), Przemysław Rybka (Hydromechanika).

3. Resteks - Pingwiny z Madagaskaru 8-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Resteks: Tomasz Kielbratowski (3), Jacek Radziszewski (3), Maciej Trochowski (1), Piotr Liebrecht (1);
Pingwiny z Madagaskaru: Dawid Partika (1).

4. Spark - LZS Ajagore 6-0 (walkower w drużynie LZS Ajagore wystąpił nieuprawniony zawodnik na boisku 6-3).
Strzelcy bramek:
Spark: Tomasz Bronk (2), Dominik Jakubowski (2), Roma Żygowski (1), Rafał Bronk (1)

5. Stalco - AlfaTravel 4-13 (0-7)
Strzelcy bramek:
Stalco: Piotr Cześnik (2), Kamil Kuchta (1), Paweł Tasarz (1);
AlfaTravel: Paweł Żelechowski (6), Łukasz Slizewski (2), Maciej Saczuk (2), Patryk Taraszkiewicz (1), Marcin Gorajski (1), Zbigniew Oszmana (1).

6. Express Moves - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT

12 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks);
11 bramek - Paweł Abryszyński (Rybki z Ferajny), Paweł Żelechowski (AlfaTravel);
10 bramek - Michał Kolos (AlfaTravel), Dawid Partika (Pingwiny z Madagaskaru);
9 bramek - Piotr Pryll (LZS Ajagore), Tomasz Kielbratowski (Resteks), Patryk Taraszkiewicz (AlfaTravel);
8 bramek - Marek Czarnecki (Pingwiny z Madagaskaru);
7 bramek - Roman Żygowski (Spark);
6 bramek - Rafał Bronk (Spark), Dawid Chyła (Stalco), Maciej Trochowski (Resteks), Adam Geliński (P.H.U. Leszek Woźniak), Łukasz Slizewski (AlfaTravel);

Terminarz:

VIII kolejka (8.01.2012 - niedziela)
1) 16.00 LZS Ajagore - Stalco
2) 16.45 Pingwiny z Madagaskaru - Spark
3) 17.35 Hydromechanika - Resteks
4) 18.20 P.H.U. Leszek Woźniak - Eaton Automotive
5) 19.10 Express Moves - Rybki z Ferajny
6) AlfaTravel - pauza

Więcej informacji na: www.pos.tczew.pl - serdecznie zapraszamy.
Organizator Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

  • Auto_gość

    08.01.2012, 11:56

    Motiv

    Chłopaki chyba limity przekroczone co;>?

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.