Rusza bezpłatna szkółka tenisa (fot. TCSiR)
Tczew - Grand Prix Tczewa 2010 w tenisie ziemnym

Grand Prix Tczewa 2010 w tenisie ziemnym

Zakończyły się trwające od wiosny zmagania tenisistów ziemnych w ramach Grand Prix Tczewa 2010. Odbyło się sześć turniejów w trzech kategoriach : SKRZAT, JUNIOR i OPEN.

W ostatnim turnieju, który rozegrany został przy pięknej słonecznej pogodzie zwyciężali faworyci. Po zakończeniu turnieju nagrodzono najlepszych zawodników w kategorii „SKRZAT”.
Organizator cyklu, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji planuje jeszcze turniej deblowy 2 października, po którym zostaną wręczone nagrody najlepszym zawodnikom w kategorii „JUNIOR” i „OPEN”.

WYNIKI VI turnieju GP 2010 :

SKRZAT
IIIm Agnieszka Klin po zwycięstwie z Szymonem Gajewskim 7:5
Im Karolina Karolina pokonując Agatę Chmielecką 6:2

JUNIOR
IIIm Damian Manuszewski po zwycięstwie nad Pawłem Woźniakiem 9:4
Im Patryk Gajewski pokonując w finale Mateusza Michalaka 9:8

OPEN
IIIm Radosław Kuszyk po zwycięstwie nad Henrykiem Kuklińskim 4:6;6:4;6:4
Im Dariusz Gajewski pokonując w finale Tomasza Cejera 3:6;6:1;7:5

KLASYFIKACJA GENERALNA GP Tczewa 2010 w Tenisie Ziemnym

SKRZAT

1. Głowińska Karolina 300 p.
2. Chmielecka Agata 228 p.
3. Klin Agnieszka 213 p.
4. Gajewski Szymon 174 p.
5. Mackiewicz Konstanty 156 p.
6. Cerowska Karolina 150 p.
7. Śmiałek Nikodem 134 p.
8. Gajewski Marcin 126 p.
9. Ewald Kasia 121 p.
10. Federowicz Jakub 81 p.
11. Wyczling Bartosz 75 p.
12. Linda Karol 43 p.
13. Wiatr Piotr 42 p.
14. Gajewski Arek 33 p.
15. Zacharek Piotr 18 p.
16. Stelmach Emil 14 p.
17. Dubiela Dawid 12 p.

JUNIOR

1. Żemajtis Filip 288 p.
2. Gajewski Patryk 258 p.
3. Michalak Mateusz 219 p.
4. Manuszewski Damian 198 p.
5. Woźniak Paweł 174 p.
6. Mackiewicz Kajetan 153 p.
7. Tylicka Sonia 135 p.
8. Zwirbulis Mikołaj 114 p.
9-10 Janicki Jakub 51 p.
Wyczling Artur 51 p.
11. Sobecki Jakub 39 p.
12. Gajewski Maciej 30 p.
13. Borkenhagen Ola 24 p.
14. Kosedowski Michał 18 p.
15-17Cherek Patryk 12 p.
Kur Martyna 12 p.
Piotrzkowska Klaudia 12 p.

OPEN

1. Cejer Tomasz 264 p.
2. Gajewski dariusz 252 p.
3. Gutjar Marek 204 p.
4. Kuszyk Radosław 180 p.
5. Kukliński Henryk 162 p.
6. Myszko Zbigniew 132 p.
7. Gajewski Patryk 126 p.
8. Włodarz Przemysław 108 p.
9. Zemajtis Filip 84 p.
10. Michalak Krzysztof 60 p.
11-12 Klin Krzysztof 48 p.
Walecki Paweł 48 p.
13-16 Olszowski Zdzisław 24 p.
Szałowski Tomasz 24 p.
Zwirbulis Krystian 24 p.

17-24 Cerowska Katarzyna 12 p.
Sobecki Radosław 12 p.
Szulc Miłosz 12 p.
Tymiński Michał 12 p.
Woźniak Arek 12 p.
Okrój Bartosz 12 p.
Borycki Maciej 12 p.
Zień Wojciech 12 p.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport