Siatkówka
Tczew - ALS 2017 - IV kolejka

ALS 2017 - IV kolejka

W niedzielę 5 marca odbyła się czwarta, ostatnia kolejka, a właściwie ostatni mecz Tczewskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2017. Zmierzyły się ze sobą pierwszy i ostatni zespół Ligi - „WB Timex” i „GURU” Gniew.

Niedzielny poranek nie sprzyjał wysokiemu poziomowi tego spotkania. Zespoły były jakby „zaspane”, a i żadnej presji na wynik nie było, bo tabela była ustalona już przed meczem. Od początku dominował jeden zespół - WB TIMEX. Pojedyncze udane akcje gości z Gniewa nie odmieniły obrazu gry i po godzinie na tablicy wyników pojawił się wynik 3:0 (25:15 ; 25:17 ; 25:16) dla zwycięzcy Amatorskiej Ligi Siatkówki 2017 zespołu „WB TIMEX” Tczew.

Na zakończenie pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wszystkim zespołom wręczył Dyrektor TCSiR Andrzej Błaszkowski.

KLASYFIKACJA:

1. „WB TIMEX” - 9 pkt
2. „DEFEKT” Pelplin - 4 pkt
3. „FC POLMO” - 4 pkt
4. „GURU” Gniew - 1 pkt

Organizatorem Ligi byli : Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport

Tczew - Turniej "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną"

Turniej "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną"

24. maja miał miejsce finał turnieju, który we wstępnych eliminacjach odbywał się w 20 powiatach województwa pomorskiego, a najlepsze zespoły z każdego powiatu spotkały się w turniejach przedfinałowych na trzech halach sportowych: w Nowej...