Latocha Agropom Tczew pokonuje zespół z Gdańska

Latocha Agropom Tczew - SPR Wybrzeże II Gdańsk
W minioną niedzielę (22.03.2015) Latocha Agropom Tczew podjął na własnym parkiecie SPR Wybrzeże II Gdańsk. Gospodarze nie dali szans rywalom z Gdańska i wygrali 33:19.

Od pierwszych minut spotkania to gospodarze wyraźnie rozdawali karty na tczewskim parkiecie by po pierwszej połowie prowadzić 7 bramkami (16:9).

W drugiej części meczu zespół z Tczewa grał jak natchniony i powiększał przewagę. Ostatecznie tczewscy szczypiorniści „wpakowali” piłkę do bramki rywala aż 33 razy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 33:19.

Najlepszym strzelcem tego meczu okazał się Michał Jędryszek, który zdobył 7 bramek. Jest on zarazem najlepszym zawodnikiem naszej drużyny ( 110 bramek), która pozostaje na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Latocha Agropom Tczew w składzie: Komorowski Wojciech, Jędryszek Michał (7), Kurczyński Szymon (6), Brzoza Tomasz (4), Czarnecki Krzysztof (3), Latocha Tomasz (3), Bujnowski Krzysztof (2), Daszek Wojciech (2), Waldecker Krzysztof (2), Jastrzębski Piotr (1), Krawiec Bartosz (1), Szupiluk Mateusz (1), Wasilewski Adam (1), Skonieczny Łukasz.

W najbliższą sobotę (28.03.2015) o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Żukowie Latocha Agropom Tczew zmierzy się z GKS Żukowo.

Liczymy, że Panowie powtórzą sukces z ubiegłej kolejki i przywiozą do Tczewa cenne 2 punkty.