Miliony na termomodernizację. Prace trwają m. in. w "czwórce"

Trwa termomodernizacja budynku byłego Gimnazjum nr 3 (obecnie SP 4). Inwestycja jest 2-letnia, termin zakończenia mija 30 lipca 2018 r. Zadanie wykonuje firma Koga Inwestycje Budowlane z Bydgoszczy. Jego koszt to blisko 4 mln zł. Termomodernizacja w SP 4 to jedno z kilku tego typu przedsięwzięć realizowanych przez miasto w ramach projektu realizowanego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Projekt dotyczy budynków użyteczności publicznej należących do Gminy Miejskiej Tczew i polega na kompleksowej termomodernizacji obiektów, związanej z infrastrukturą techniczną i dociepleniem zewnętrznym, która poprawi ich efektywność energetyczną. Wartość całego projektu to ponad 11 mln zł, z tego dofinansowanie unijne wynosi 8 mln zł. W tym roku, w ramach tego samego projektu, zakończyła się już termomodernizacja w Szkole Podstawowej nr 10, Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Przedszkola nr 8. Termin realizacji całego projektu został określony na koniec listopada 2020 r.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 4464 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
5 649 635 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -5

  d_gość

  08.11.2017, 11:30

  Lepiej, by się za Bądkowskiego wzięli. Tam więcej ludzi mieszka niż w tych szkołach się uczy

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx4.xx6 
 • hazik_gość_gość

  08.12.2017, 13:23

  no co ty

  Z czym ty do ludu,przez czwórkę od czasu powstania przewinęło się tyle ludzi,że dziadowską,tfu wróć Bałdowską zalali by falą,aż po ostatni wolny milimetr przestrzeni.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.