Mali czytelnicy korzystają z odmienionej bibliotecznej siedziby

Dzieci i młodzież z filii bibliotecznej przy ulicy Wyzwolenia mogą już korzystać z całkowicie odmienionej siedziby. Przez ostatnie tygodnie odbywały się tam prace remontowe, a teraz zakończy się remont placówki. Remont kosztował 24 tysiące złotych i został pokryty z miejskich środków. Czy w najbliższym czasie planowane są kolejne zadania inwestycyjne? Obecnie Miejska Biblioteka Publiczna zarządza 9 filiami, z których korzysta średnio 13 tysięcy stałych czytelników. W placówce na Wyzwolenia jest zarejestrowanych blisko 1100 małych czytelników.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 4462 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
5 648 866 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Wlad_gość_gość_gość_gość

  11.10.2017, 11:54

  rada nadzorcza

  A kiedy rada nadzorcza czy zarząd szpitala zrobi taki gest i zrzeknie się chociaż jednej wypłaty w roku czy 13 pensji na dobra placówki , to był by gest na skalę światową. A nie jak do tej pory liczą sobie grube pieniądze i premie i 13 stki

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.