W Tczewie rozbrzmiały akordeony - ach, jak oni grali

W Tczewie po raz piąty rozbrzmiały akordeony - wszystko za sprawą organizowanego w naszym mieście Jubileuszowwego Zjazdu Akordeonistów połączonego z Międzynarodowym Konkursem Akordeonowym. Jak się okazuje, na akordeon wciąż jest moda - i to bez względu na wiek - udowadniali to goście tczewskiej imprezy. Jest to jedyne tego rodzaju przedsięwzięcie w Polsce łączące prezentacje koncertowe z konkursem i działaniami edukacyjnymi. Program był niezwykle bogaty. Podczas trwającego trzy dni zjazdu odbyło się kilkanaście koncertów dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. W tym roku w Zjeździe uczestniczyli przedstawiciele z sześciu krajów Ukrainy, Litwy, Czech, Łotwy, Białorusi oraz Polski. Inicjatorem i organizatorem zjazdu była Fundacja dla Tczewa, a współorganizatorem Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7700 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 941 075 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  ostr_gość

  06.10.2014, 12:53

  Poszukuję nauczyciela

  Witam, Szukam nauczyciela gry na akordeonie dla syna. Jest w Tczewie jakiś klub miejsce spotkań?

  Odpowiedz
  IP: 83.15.xx1.xx5 
 • +1

  Maria_gość

  08.10.2014, 11:29

  Nauczyciel gry na akordeonie

  Nauczyciel gry na akordeonie uczy w szkole muzycznej w Tczewie. Która mieści się przy placu św Grzegorza przy kościele szkolnym na starym mieście.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.