Uświadamiali, że przemoc to wciąż problem

9. grudnia w Tczewie odbył się marsz z okazji kampanii ONZ "16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć" - w Polsce noszącej nazwę kampanii "Białej Wstążki". Inicjatywa ma na celu walkę z przemocą - nie tylko wobec kobiet. Tematy związane z przemocą poruszane są w tczewskich szkołach. Chodzi m. in. o to, by młodzież wiedziała, gdzie szukać pomocy. A statystyki są bardzo niepokojące - z danych Amnesty International wynika, że na świecie więcej kobiet w wieku od 15 do 44 lat umiera na skutek przemocy, niż na raka, malarię czy w wypadkach drogowych. Niestety, przemoc coraz częściej dotyka także całkowicie bezbronne dzieci - o czym często informują media.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7750 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 973 957 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  aqw

  22.12.2016, 20:35

  No no przemoc wobec kobiet to zobaczymy w czasie sylwestra w krajach kalifatu niemieckiego, francuskiego, austriackiego, szwedzkiego. Tam takie protesty to ja rozumiem, chociaż ich durnota jest porównywalna z mazaniem kreda po zamachach

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +6

  obywatel tcz._gość

  23.12.2016, 10:22

  Zatrzymać ogłupianie Polaków!

  Wykorzystywanie młodzieży do takich manipulacyjnych szopek przez środowiska lewackie powinno być karalne. Starosta Dzwonkowski powinien kategorycznie tego zabronić!

  Odpowiedz
  IP: 88.156.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.