Trwa analizowanie wniosków budżetu obywatelskiego. W tym roku 45 pomysłów

Trwa kolejna już edycja Budżetu Obywatelskiego Tczewa. Mieszkańcy miasta po raz kolejny decydują, na co mają być przeznaczane pieniądze w ramach drobnych zadań inwestycyjnych. Zakończył się już nabór wniosków. Co ciekawe - najwięcej wniosków w tym roku napłynęło z osiedli Garnuszewskiego i Starego Miasta, które w zeszłym roku nie mogły pochwalić się tak dobrą frekwencją. Teraz urzędnicy będę weryfikować wszystkie projekty - 15 grudnia poznamy ich ostateczną listę. Z kolei między 16 grudnia a 5 stycznia będzie można głosować na projekty ze swojego rejonu miasta
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 1461 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
3 325 140 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  lbj_gość

  13.11.2017, 10:38

  Ciągle te same pomysły,

  pewnie kolejny plac zabaw, milionowy już - oczywiście nadzwyczaj potrzebny !

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • +2

  edi_gość

  13.11.2017, 12:28

  i kolejna siłownia pod chmurką na których nikt nie ćwiczy!!! po co to zagraca tylko miasto. Lepiej posadzić kilka drzewek jakieś ławeczki i może mini fontanna lub jakiś np posąg jakiegoś sławnego Tczewianina lub Polaka, gdzie mogły by chodzić wycieczki z dziećmi aby posłuchać opowieści o rodakach od nauczycieli.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx0.xx3 
 • +2

  g_gość

  13.11.2017, 18:11

  pomysly

  "i kolejna siłownia pod chmurką na których nikt nie ćwiczy!!! po co to zagraca tylko miasto. Lepiej posadzić kilka drzewek jakieś ławeczki i może mini fontanna lub jakiś np posąg jakiegoś sławnego Tczewianina lub Polaka, gdzie mogły by chodzić wycieczki z dziećmi aby posłuchać opowieści o rodakach od nauczycieli."

  Na jakim okręgu zglosiłes ten pomysl ? czy tylko krytyka ?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx7 
 • +1

  Sulek_gość

  19.11.2017, 11:08

  Kocie łby

  Kiedy nastąpi wymiana kocich łbów na Pl Hallera,dużo imprez ludzie kostki skręcają.Może kostka granitowa.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.