W Centrum Kultury i Sztuki widzowie skorzystają z kawiarenki "Antrakt"

W Centrum Kultury i Sztuki powstanie kawiarenka "Antrakt" - placówka czeka na stosowne zezwolenia i wkrótce będzie można posilić się w miejscu stworzonych w podziemniach obiektu. Antrakt będą obsługiwać pracownicy placówki, którzy przeszli już stosowne szkolenia. Żeby umożliwić działalność gastronomiczną placówki, trzeba było zminić statut placówki.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl na
1200+
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  tczewianka_gość

  12.10.2017, 21:19

  gastronomia w podziemniach

  Tam placówka gastronomiczna w podziemiach CKS już była w 2012r prowadziła placówkę Barbara BUCKA bezwzględna oszustka co nigdy nie zapłaciła osobom tam zatrudnionym wynagrodzenia za pracę, a CKS miało też problem w odzyskaniu zobowiązań za wynajem lokalu. Mam nadzieje że następna osoba otwierająca tam lokal gastronomiczny będzie rzetelna i nikogo nie oszuka jak oszustka BARBARA BUCKA.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.