W Centrum Kultury i Sztuki widzowie skorzystają z kawiarenki "Antrakt"

W Centrum Kultury i Sztuki powstanie kawiarenka "Antrakt" - placówka czeka na stosowne zezwolenia i wkrótce będzie można posilić się w miejscu stworzonych w podziemniach obiektu. Antrakt będą obsługiwać pracownicy placówki, którzy przeszli już stosowne szkolenia. Żeby umożliwić działalność gastronomiczną placówki, trzeba było zminić statut placówki.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 1616 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
3 426 744 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  tczewianka_gość

  12.10.2017, 21:19

  gastronomia w podziemniach

  Tam placówka gastronomiczna w podziemiach CKS już była w 2012r prowadziła placówkę Barbara BUCKA bezwzględna oszustka co nigdy nie zapłaciła osobom tam zatrudnionym wynagrodzenia za pracę, a CKS miało też problem w odzyskaniu zobowiązań za wynajem lokalu. Mam nadzieje że następna osoba otwierająca tam lokal gastronomiczny będzie rzetelna i nikogo nie oszuka jak oszustka BARBARA BUCKA.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.