III Tczewski Cross Rowerowy - przeżyjmy to jeszcze raz

To była nie lada gratka dla miłośników aktywnego spędzania czasu, szybkiej jazdy po bezdrożach i rowerowych prędkości. W niedzielę 2 lipca odbył się zorganizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie III Tczewski Cross Rowerowy. W tym roku impreza przyciągnęła ponad 150 miłośników crossowej jazdy. Trasa dość trudna (dla amatorów) licząca ponad 30 km drogami brukowanymi i leśnymi przebiegała przez malownicze tereny w okolicach Tczewa, Śliwin, jezior i lasów w okolicach Lubiszewa i Rokitek.O godzinie 10.00 z terenu rekreacyjnego KANONKA nastąpił start honorowy i rowerzyści w asyście policji przemieścili się na miejsce startu ostrego przy GPEC na ulicy Rokickiej. Tam po starcie ostrym zaczęła się właściwa rywalizacja. Trasa na odcinkach leśnych bywała dosyć trudna - nie zabrakło podjazdów, błota, szybkich zjazdów. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano 20 nagród rzeczowych, kasków, pompek rowerowych oraz zabezpieczeń. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki oraz pamiątkowy medal, po wysiłku czekała herbata oraz chłodnik. Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Tczewa i starosty.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 3333 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
4 859 382 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  meganowak_gość

  08.07.2017, 12:24

  Licznik

  Znalazłem licznik rowerowy na trasie TCR. Chcesz odebrać to napisz sms jaki to model i kolor: 694478786

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.