Zagrają defLower, Kontragarda i Materia

Zagrają defLower, Kontragarda i Materia (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
21
05.2010
Piątek
Tczew - Zagrają defLower, Kontragarda i Materia
W piątek, 21. maja, Klub Sztuki Alternatywnej "Protokultura" zaprasza na koncert. Wystąpią defLower, Kontragarda, Materia.

defLower - zespół powstał na początku roku 2008. Mówimy do ludzi o agresji, przemocy, polityce, szaleństwie. W ciągu pół roku wystartowaliśmy z koncertami. Graliśmy m.in. z Frontside, Lipali, UK Subs. Przed nami koncerty z Turbo, IRA, Mech, Proghma-C. Jesteśmy także organizatorami trzech edycji Przeglądu "Rock w Starym Kinie" (www.myspace.com/rockwstarymkinie). Aktualnie nagrywamy materiał na pełny album studyjny. Ciekawostką są obaj leworęczni gitarzyści.

Kontragarda
jest projektem korzeniami sięgającym roku 2007. Skład i styl zespołu skrystalizował się pod koniec 2008 roku. Muzyką i tekstami Kontragarda wyładowuje zalegające w żyłach pokłady wkurwienia na reprodukujący się system wyzysku i manipulacji; reaguje na problemy osobiste i społeczne. Członków zespołu najlepiej oczyszcza metalowa mieszanka z elementami hardcore i właśnie taki styl grupa reprezentuje.

Materia - Zespół powstał w 2007 roku. Od samego początku trwa w niezmienionym składzie. Muzykę, jaką wykonuje kapela można przypisać do gatunków takich jak: death newmetal, progressive metal oraz hardcore. Gramy, bo mocno wierzymy, że to dobra sprawa.

Start - 19.00
Wstęp - 7 pln
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • defLower_gość

    21.05.2010, 14:38

    Do zobaczenia w Proto za kilka godzin! wujo Bat, defLower

    Odpowiedz
    IP: 217.97.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia