"Olbrzym i Kurdupel" - spektakl audiowizualny

Olbrzym i Kurdupel (fot. mat. organizatora)

odbyło się
28
05.2010
Piątek
Tczew - "Olbrzym i Kurdupel" - spektakl audiowizualny
W piątek, 28. maja, Klub Sztuki Alternatywnej "Protokultura" zaprasza na spektakl audiowizualny pt. "Olbrzym i Kurdupel"

Olbrzym i Kurdupel to duet muzyków + VJ tworzący na żywo improwizowane wizualizacje wyświetlane na muzyków. Od początku, gdy po raz pierwszy wydobyli dźwięki ze swoich instrumentów na pierwszej wspólnej próbie, jak i teraz czują ciągle to samo, to emocje które sprawiają że są w tej muzyce cali a ona jest cała w nich. Oddychają nią i do ostatniej nuty jest ich najszczerszą wypowiedzią. Ta muzyka powstaje w dwóch osobnych źródłach, które spotykając się, szukają wspólnych ujść, jednocześnie nie tracąc własnej tożsamości. Duet powstał wiosną 2007 roku w Trójmieście. Muzycy poznali się na jam session w klubie jazzowym w Gdyni. Wymiana myśli i spostrzeżeń oraz fascynacji muzycznych skłoniła ich do konfrontacji swoich przemyśleń na pierwszej próbie i tak zostało... Ich spektakle wizualno-muzyczne tworzą osobliwą granicę w której odbiorca gubi granice między mediami fonii i wizji. Tworzą bardzo ciekawy performance, który łączy artystę z publicznością

skład:
MARCIN BOŻEK - gitara basowa
TOMASZ GADECKI - Saksofon tenorowy
VJ - Brain Damage
i kombinezony


start-21.00

wstęp-10pln/15 (w cenie płytka cd)

www.myspace.com/protokulturaclub
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • zamierzam_gość

  27.05.2010, 17:43

  zamierzam

  Zamierzam się wybrać :) Nie ma to jak dźwięk basówki :*

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx0.xx7 
 • :)_gość

  29.05.2010, 19:41

  fajne

  fajnie było ,szkoda, że krótko grali :P:P

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.