Błoto na ulicach Tczewa

Remont Gdańskiej i Jedności Narodu (fot. tcz.pl)
Tczew - Błoto na ulicach Tczewa
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Proszę, by redakcja przyjrzała się czystości ulic w naszym mieście - osobiście zauważyłem że jest skandaliczne co budowa lub remont ciągnie za sobą kilometry błota.

Na pewno wykonawcy są zobligowani do sprzątania po maszynach lub ciężarówkach często jeżdżę po innych krajach Europy i jest to nie do pomyślenia by wykonawcy nie sprzątali po sobie mam wrażenie że włodarze naszego miasta lubią ulice oblepione błotem i zastanawiam się gdzie są służby odpowiedzialne za taki stan np: straż miejska .Pozdrawiam

Zdjęcie poglądowe dodane przez redakcję


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +13

  Gość_gość

  17.12.2017, 23:36

  Zabłocone ulice

  Święta racja.Ul.Wyzwolenia,czy Jagiellońska,Piotrowo itd.Gdzie jest SM?Przecież te gamonie sami po tym błocie jeżdżą.Tylko im trzeba to zgłosić,bo inteligencja nie pozwala im interweniować tak samemu,od siebie.Przepis nakazuje wyczyścić koła przed wjazdem na jezdnię.Trochę to nie realne,ale co jakiś czas firmy budowlane powinny sprzątać swój bałagan.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx9 
 • +3

  szpieg szoguna

  18.12.2017, 08:21

  Najgorzej mają piesi.

  Srabag olał ich potężnie. Trzeba mieć ze soba obuwie zmienne by nie wyglądać jak ostatnia łajza w pracy/pociągu jak się idzie pieszo Gdańską od Suchostrzyg.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +5

  achhh_gość

  18.12.2017, 11:58

  Prawda, właściciele myjnii bezdotykowych powinni tym strabagom i innym dziadom działkę odpalać- co dwa dni samochod usyfiony blotem po dach.

  Odpowiedz
  IP: 46.215.xx8.xx0 
 • +6

  maly_gość

  18.12.2017, 13:36

  Nie wiem co się dzieje w naszym mieście. Ciągłe problemy z Autobusami to z firmami które budują {remontują} np. Jednosci / Gdanska. Ktoś przecież za to wszystko odpowiada? Prawda? Śmierdzi mi tu łapówkami. Było CBA ale chyba to za mało. Trzeba zmienic rządzących. Bo siedzą na stołkach i tylko pierdzą a kasę biorą .

  Odpowiedz
  IP: 95.160.xx2.xx5 
 • -1

  prowincjusz _gość

  18.12.2017, 20:34

  Na wsi zawsze masz błoto.

  Tczew to taka większa wiocha. Przyzwyczaj się do tego.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
 • +4

  gostek_gość_gość_gość_gość_gość

  19.12.2017, 09:31

  błoto

  błoto i psie gówna to zaraza tczewskiej wizytówki,samowolka nie ma granic,SM jeżdzi po Tczewie i nic nie widzi,to ich działka nie policji,lepiej karać niewinnych kierowców bo to łatwizna

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA