Raperzy Pomagają Charytatywnie. Pomóż i Ty

Tczew - Raperzy Pomagają Charytatywnie. Pomóż i Ty
Płyty z rapem wystawione na Aukcjach Allegro. Mały lokalny prezencik też się znalazł, czyli płyta Bert/Matej.
Pieniądze z licytacji przekazane będą rodzinie dwunastoletniej Karoliny Karczewskiej z Giżycka. W wieku dziesięciu lat wykryto u niej guza mózgu, który okazał się być nowotworem glejakiem. Przez półtora roku Karolina poddawana była chemioterapii i radioterapii w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. W styczniu 2010 roku opuściła szpital i wydawało się, że walkę z rakiem ma za sobą. Niestety, dwunastoletnia dziewczynka 13. marca trafiła na pogotowie ze względu na bardzo złe samopoczucie. Okazało się, że nowotwór objął cały mózg, kolejne guzy odrastają i lekarze wykluczają operację. Opiekunką Karoliny jest jej mama, która by móc się opiekować córką porzuciła pracę zawodową. Lekarze są bezradni. Pieniądze, które chcemy zebrać na koncercie przeznaczone zostaną na pomoc dziewczynce i jej mamie, która została pozbawiona możliwości pracy i zasiłku. Fundusze przeznaczone będą na wykupowanie recept dla Karoliny, wzywanie lekarzy na prywatne wizyty w domu jeżeli zajdzie taka potrzeba, dojazdy na chemioterapię w CZD w Warszawie, a także chcielibyśmy ułatwić Karolinie i jej mamie życie codzienne. Karolina, jak każde dziecko, ma swoje potrzeby i marzenia, które zwłaszcza teraz chcemy spełniać.

Aukcje Pod tym adresem
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17251255
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  ojoj_gość

  08.05.2010, 13:36

  w tczewiw też są potrzebujący

  W tczewie też jest wiele potrzebujących min. Kamil Gądek chory na nowotwór, którego leczenie jest bardzo drogie. Myślmy lokalnie ludziska.

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx8.xxx 
 • +2

  fajne_gość

  08.05.2010, 14:00

  moim zdaniem bardzo dobry pomysl, ja juz licytowalem na allegro kilka plytek, powodzenia w akcji!!

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx3.xx8 
 • mały_gość

  09.05.2010, 14:41

  pomoc

  patrykszola.pl

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia