Niebezpieczne ogrodzenie

Tczew - Niebezpieczne ogrodzenie

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Tak wygląda zniszczone ogrodzenie tzw "hotelu" idąc od strony Zatorze na nowo wyremontowany wiadukt.
Jak to się stało, że to betonowe ogrodzenie wygląda jak wygląda?-Czyżby ktoś chciał druty z niego wyrywać czy po prostu komuś się nudziło i je zniszczył.
Problem jest od dłuższego czasu jednak nikt nie ma zamiaru tego usuwać, a przecież betonowe elementy mogą spaść na dół i zrobić krzywdę bawiącym się tam często dzieciom...
Ewentualne usuniecie tego samemu też prostą sprawą nie jest, bo ważące kilkadziesiąt kilo i niewygodne do złapania część ogrodzenia trudno gdzieś przenieść (samemu), a jak pokazuje czas nikomu nie śpieszno do usuwania tego...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  rodrigez_gość

  22.06.2010, 10:21

  może wystarczy...

  A może Straż Miejska ustali administratora posesji i na początek pouczy go, o jego obowiązkach, chociaż jeśli jest nim Pkp, to mogą się nie przejąć zbytnio :-)

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.