Niebezpieczne studzienki w pobliżu nowo powstającego osiedla na ul. Kapitańskiej

Tczew - Niebezpieczne studzienki w pobliżu nowo powstającego osiedla na ul. Kapitańskiej

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałbym poruszyć temat i prosić o interwencję ws. studzienek znajdujących się w pobliżu nowo powstającego osiedla na ul. Kapitańskiej w Tczewie.

Co prawda znajduje się tam dopiero niewiele domków ale właśnie tydzień temu gdy jeździliśmy z dziećmi na rolka odkryliśmy nie zabezpieczone studzienki na głębokość 3-5 metrów. Gdyby nie nasza czujność kto wie jak by się skończyła nasza zabawa. Znajduje się tam parking a przy krawężnikach na trawniku 3 studzienki, nie szukaliśmy dalej ale może jest tego więcej.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Osiedle powstaje i na pewno będzie tam więcej dzieci.

Proszę o udostępnienie tych zdjęci dla przestrogi, ludzie chodzą tam również na spacery.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  sss_gość

  14.04.2017, 11:20

  Toż to abisynia :)

  Odpowiedz
  IP: 91.212.xx2.xx0 
 • +5

  Ran_gość

  14.04.2017, 11:44

  Studzienki

  Tak to Abisynia

  Cytuj
  IP: 5.172.xx6.xx1 
  -13

  ernest_gość

  14.04.2017, 11:55

  No i... Masz coś do os.Staszica? Na Abi jest najlepiej na świecie. Mieszkałem na Bajkowym a teraz mam chatę na abi i powiem krótko tu jest najspokojniej w całym Tczewie. Pozdro dla sqadu!

  Cytuj
  IP: 193.200.xx1.xx9 
 • +1

  sasad_gość

  24.04.2017, 12:13

  "No i... Masz coś do os.Staszica? Na Abi jest najlepiej na świecie. Mieszkałem na Bajkowym a teraz mam chatę na abi i powiem krótko tu jest najspokojniej w całym Tczewie. Pozdro dla sqadu!"

  Abi to stan umysłu :) dobrze że się tam przeprowadziłeś :)

  Odpowiedz
  IP: 91.212.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.