Pracowity wieczór strażaków. W Bielawkach płonęło poddasze, w Tczewie piwnica

(fot. KP PSP Tczew)
Tczew - Pracowity wieczór strażaków. W Bielawkach płonęło poddasze, w Tczewie piwnica
Pracowity wieczór tczewskich strażaków. W Tczewie gasili budynek na ulicy Konarskiego, a w Bielawkach płonęło poddasze domku.

Pożar w Bielawkach wybuchł około godziny dwudziestej w poniedziałek:

- 6 osób zostało ewakuowanych, nie ma informacji o poszkodowanych. Pożar poddasza gasiło 6 zastępów - mówi st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik Komendy Powiatowej, Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.


Z kolei około dziewiętnastej dwa zastępy straży gasiły pożar na ulicy Konarskiego w Tczewie. W budynku wielorodzinnym paliły się śmieci w piwnicy. Nikomu nic się nie stało.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  Tczewianka_gość_gość_gość_gość_gość

  05.02.2019, 08:22

  pożar w piwnicy

  Ukarać wszystkich lokatorów tych piwnic to znajdą śmieciarza sami . Nauczą go porządku. I przestaną chodzić palić do piwnicy to nie tylko tam pala w piwnicach ale w więcej miejscach tak się dzieje. Spółdzielnie powinny zamontować czujniki i jak dym to zaraz się pokaże kto urzęduje tam.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx3 
 • ..._gość

  05.02.2019, 11:10

  Bardzo dziwne z tą piwnicą...znam takich co.chodzą do piwnicy palić papierosy,niby nie palą,a kitraja się...

  Odpowiedz
  IP: 37.109.xx3.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.