Infomat na rynku w Gniewie

(fot. gniew.pl)
Tczew - Infomat na rynku w Gniewie
Na Rynku w Gniewie został zamontowany infomat. Urządzenie informacyjne prezentuje mieszkańcom i turystom atrakcje oraz informuje o zbliżających się wydarzeniach odbywających się na terenie gminy Gniew oraz województwa pomorskiego.

Infomat znajdujący się tuż obok wejścia do gniewskiego magistratu został zamontowany, dzięki współpracy Urzędu Miasta i Gminy Gniew z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną. Na infomacie są udostępniane informacje publiczne Samorządu Województwa Pomorskiego, w tym m.in. informacje turystyczne przygotowane przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz materiały reklamowe i promocyjne w formie multimedialnej.

Infomaty to multimedialne, dotykowe urządzenia ustawione na najbardziej atrakcyjnych turystycznie ulicach miast województwa pomorskiego. Głównym zadaniem infomatu jest dostarczanie przybywającym do miasta gościom informacji o atrakcjach turystycznych i kulturalnych.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  Prezes_gość

  22.06.2022, 07:14

  Co to ma wspólnego z miastem Tczew?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx8 
 • ..._gość

  22.06.2022, 08:35

  Powiat?

  Ale po co to komu? Jak się jest z Tczewa to Paryż czy Rzym też może się walić.

  Cytuj
  IP: 188.147.xx1.xx8 
  +3

  Bmk_gość

  22.06.2022, 08:53

  Ustawienie infomatu miało jeszcze ewentualnie jakąkolwiek celowość 10 lat temu. Obecnie każdy turysta ma telefon z dostępem do internetu gdzie w sekundę wyszuka ,,co warto zobaczyć w Gniewie,,. Strata pieniędzy.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +3

  . _gość

  22.06.2022, 12:08

  Marnowanie publicznych pieniędzy. W Tczewie też ten szmelc postawili na dworcu i nie dość, że nikt tego nie używał to na dodatek już się popsuł.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA