Rób zdjęcia i wygrywaj. Rusza konkurs "Wakacje z aparatem"

(fot. Emilia Snochowska)
Tczew - Rób zdjęcia i wygrywaj. Rusza konkurs "Wakacje z aparatem"
2320 wakacyjnych zdjęć obejrzeliśmy dotychczas dzięki konkursowi "Wakacje z aparatem". Kolejna, trzynasta edycja, zbliża się wielkimi krokami.

- W ramach konkursu każdy uczestnik może wykonać od 3 do 5 zdjęć i przesłać je wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia w formie elektronicznej pod adres: a.ujazdowska@fabrykasztuk.tczew.pl Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł, ufundowaną przez Starostę Tczewskiego Mirosława Augustyna - zachęca do udziału w konkursie Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk.


Nagrody przewidziano również za 2. i 3. miejsce oraz wyróżnienia. Są to ufundowane przez Fabrykę Sztuk bony upominkowe o łącznej puli 2450 zł. Ponadto nagrodę główną, w postaci tabletu, dla debiutanta ufundował poseł Kazimierz Smoliński. Z kolei osoba, która wykona najładniejsze zdjęcie Tczewa, otrzyma z rąk Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego dysk przenośny. Dla wszystkich nagrodzonych pakiety darmowych odbitek przekaże Studio Foto Video Tomasz Telefus w Tczewie.

Tradycją już jest, że konkursowi towarzyszy co roku inny temat przewodni. Trzynastej edycji fotograficznych zmagań przyświeca hasło "Dzień dobry".


Regulamin konkursu dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl
Organizator: Fabryka Sztuk
Partnerzy: Poseł na Sejm RP Kazimierz Smoliński, Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miejski w Tczewie, Studio Foto Video Tomasz Telefus w Tczewie.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • patriota niezależny_gość

  04.08.2020, 09:17

  PiSoskie ryje jeszcze nie skończyliśmy.

  Odpowiedz
  IP: 170.78.xx5.xx5 
 • +3

  Olka_gość

  04.08.2020, 09:41

  Zgrabna blondynka z dużym DD pozuje do prywatnych zdjęć 513 104 404 Czekam na oferty. Zniżka na hasło "SKUP"

  Odpowiedz
  IP: 178.62.xx8.xx5 
 • +2

  Olka_gość

  04.08.2020, 09:53

  Pozuje do zdjęć. 513 104 404 Również nago i toples.

  Odpowiedz
  IP: 104.248.xx3.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.