Komitet Rewitalizacji w nowym składzie

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Komitet Rewitalizacji w nowym składzie
Prezydent Miasta Tczewa ogłasza wyniki otwartego naboru oraz naboru uzupełniającego członków Komitetu Rewitalizacji miasta Tczewa oraz powołuje członków Komitetu Rewitalizacji miasta Tczewa.

Komitet Rewitalizacji w mieście Tczewie stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami miasta Tczewa oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Prezydenta Miasta Tczewa w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny działań w procesie rewitalizacji.

Zasady działania Komitetu Rewitalizacji, jego zadania i cele określa Regulamin Komitetu Rewitalizacji miasta Tczewa uchwalony uchwałą Nr IV/40/2019 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2019 r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w mieście Tczewie.

Kadencja Komitetu rozpoczyna się w dniu pierwszego posiedzenia i trwa 3 lata. Komitet liczy nie więcej niż 24 członków. W ramach procedury wyłaniania nowych członków przeprowadzono dwa otwarte nabory. W ich wyniku nie udało się obsadzić wszystkich miejsc. Po bezskuteczności drugiego naboru, miejsca na które nie udało się wyłonić członków, pozostają nieobsadzone. Przeprowadzenie dodatkowego naboru uzupełniającego możliwe jest po upływie 1 roku od daty powołania Komitetu.


W wyniku dwóch otwartych naborów, Prezydent Miasta Tczewa w skład Komitetu Rewitalizacji miasta Tczewa powołał następujące osoby:

1. Asp. szt. Arkadiusz Linda - Kierownik Rewiru Dzielnicowych - przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

2. Asp. szt. Marcin Hopa - Asystent Zespołu ds. Nieletnich i Patologii- przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

3. Magdalena Tkaczyk - Naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta - przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Tczewie, miejskich jednostek organizacyjnych/instytucji kultury/spółek miejskich.

4. Monika Fabich - Straż Miejska w Tczewie - przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Tczewie, miejskich jednostek organizacyjnych/instytucji kultury/spółek miejskich.

5. Krystian Jendrzejewski - Kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie - przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Tczewie, miejskich jednostek organizacyjnych/instytucji kultury/spółek miejskich.

6. Anna Mitygowska - Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Tczewie, miejskich jednostek organizacyjnych/instytucji kultury/spółek miejskich.

7. Iwona Bylicka - p.o. Zastępcy Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie - przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Tczewie, miejskich jednostek organizacyjnych/instytucji kultury/spółek miejskich.

8. Krzysztof Misiewicz - przedstawiciel mieszkańców miasta.

9. Iwona Nitza - przedstawicielka mieszkańców miasta.


10. Zenon Drewa - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tczewie - przedstawiciel Rady Miejskiej w Tczewie.

Wszystkie wiadomości dotyczące procesu rewitalizacji znajdziecie Państwo na stronie https://rewitalizacja.tczew.pl/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +6

  Sylwia Skrzypczak_gość

  05.01.2021, 09:27

  Plan

  Dzień dobry, jaki jest harmonogram prac w procesie rewitalizacji? Jak będzie działać Komitet? w Jaki sposób będzie działał Komitet? W jaki sposób będzie wspołpracował z interesariuszami? Z którymi interesariuszami?

  Odpowiedz
  IP: 5.226.xx3.xx5 
 • +3

  Ile_gość

  05.01.2021, 09:49

  Ile można zarobić w takiej ekip e?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx2 
 • -1

  ..._gość

  05.01.2021, 11:02

  ...

  czy zapisał się już słynny niedoszły prezydent Urban ?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx9.xx6 
 • +6

  obywatel _gość

  05.01.2021, 13:13

  sami swoi

  Przedstawiciele mieszkańców: 2 policjantów i strażnik miejski, 4 urzędników i 3 radnych :D

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx5.xx0 
 • +3

  Łupaszko_gość_gość

  05.01.2021, 14:52

  '' a'la long"

  Nie bo padne jaki skład BUHAH Pobłocki jak nie radzisz sobie na stanowisku to wypad dajjakiemuś ogarnietemu człowiekowi zajmować sie miastem ty miernoto!!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx3 
 • -1

  Ł_gość

  05.01.2021, 15:14

  Ktoś chętny? Bo zgłoszeń nie było. Praca za darmo.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • mieszkaniec_gość_gość_gość_goś_gość

  05.01.2021, 16:07

  KOMITET

  Ludzie czy wy nie widzicie że tego typu TWORY ( SPOŁECZNI DORADCY DO SPRAW GOSPODARKI, SPORTU, KULTURY I CZORT WIE JESZCZE CZEGO TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!!) jak ten komitet nic nie jest w stanie zrobić. Pobłocki i tak rozdaje wedle swojego uznania. Niech np. obniżą podatki od nieruchomości za odpowiednią umową odnowienia np. elewacji budynku. Stare miasto jeden wielki śmietnik ( przykład ul.Rybacka ) smrody z kominów budynków itp. Współczuję wszystkim którzy mają tam działalność gospodarczą. Ludzie mają prawo narzekać bo niestety ale obecnie rządzący miastem także w znacznym stopniu się do tego przyczynili( STAN OBECNY WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA) !!!. Prawdą jest to co większość młodych piszę w internecie że w Tczewie TO NAJLEPIEJ KUPIĆ BILET DO TRÓJMIASTA

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.