Bałdowo. Ruszy budowa kanalizacji

Kanalizacja (fot. tcz.pl)
Tczew - Bałdowo. Ruszy budowa kanalizacji
W roku 2021 strategiczną inwestycją gminy Tczew jest rozpoczęcie budowy sieci kanalizacyjnej w Bałdowie. Realizacja zadania opiewa na blisko 5 mln zł.

Pod koniec grudnia ub. roku wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak podpisał umowę z przedsiębiorstwem Electro-Cal Sp. z o.o., które reprezentował prezes Janusz Matusz. Wykonawca zadania został wyłoniony w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego.

- Prace polegają na budowie sieci kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej i tłocznej z przyłączami, przepompowniami ścieków oraz infrastrukturą towarzyszącą (przyłącza wody, wykonanie instalacji elektroenergetycznych do przepompowni, wykonanie dojazdu i utwardzenia stref przepompowni) oraz na budowie sieci wodociągowej dla zasilenia nowych terenów pod przyszłą zabudowę mieszkalną z włączeniem do istniejącej gminnej sieci. - informuje gmina Tczew.


Zgodnie z umową zadanie ma być wykonane do końca czerwca 2022 roku.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • A_gość

  05.01.2021, 13:57

  Zdjęcie

  Rury z Pelplina????

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx6 
 • g_gość

  06.01.2021, 13:56

  promocja

  Doskonała promocja gminy Tczew. Gratuluję.

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.