Piosenka francuska na dziedzińcu Fabryki Sztuk

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
13
08.2022
Sobota
Piosenka francuska na dziedzińcu Fabryki Sztuk
W ramach cyklu "Muzyka na dziedzińcu" 13 sierpnia o godz. 18.00 odbędzie się koncert piosenki francuskiej. Wystąpi L'Aperitif w składzie: Daria Zaradkiewicz - wokal, Paweł A. Nowak - akordeon, Maciej Sadowski - kontrabas. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4.

L'APÉRITIF to unikalny kolaż dźwięków i osobowości, łączący muzyków z pasją i zamiłowaniem do piosenki francuskiej. W repertuarze odnaleźć można zarówno klasyczne melodie, zaczerpnięte od Edith Piaf czy Josephine Baker, jak i utwory współczesne - takich wykonawców jak Zaz. Połączenie pięknego brzmienia akordeonu i charyzmatycznego wokalu przeniesie słuchaczy w paryską atmosferę. Czeka nas koncert pełen improwizacji, niepowtarzalnych aranżacji i muzyki płynącej prosto z serca.
Wstęp bezpłatny. Koncert w plenerze.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Gość _gość

  14.08.2022, 15:16

  A patologia na zielnych skwerkach!

  Na zielonych skwerkach Tczewa pijących, zaśmiecających od rana do północy mnóstwo przy bierności Straży Miejskiej, Policji i lokalnej władzy oraz mediów! Matki z dziećmi muszą z konieczności opuszczać ławki dla ochrony własnych dzieci przed wulgaryzmem i nieobyczajowym zachowaniem patologi! Ps. Prezydencie Tczewa za nim wytkniesz innym spójrz na własne podwórko!!! TURYSTA z Danii

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx6.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA