Konsumencie, kupuj świadomie

Kupuj świadomie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Konsumencie, kupuj świadomie

zobacz galerię zdjęć: 1
Konsumencie, kupuj świadomie: zwracaj uwagę na kody kreskowe: 460-469 (wyprodukowano w Federacji Rosyjskiej), 481 (wyprodukowano na Białorusi).

Trwa agresja Rosji, przy wsparciu Białorusi, na Ukrainę. USA, UE i poszczególne państwa nakładają sankcje na agresora. Także polscy przedsiębiorcy i konsumenci mogą wesprzeć te działania i uderzyć w ekonomiczne interesy Rosji i Białorusi. Wiele sieci handlowych już wycofało ze swojej oferty towary pochodzenia rosyjskiego. Natomiast jako konsumenci możemy świadomie omijać na sklepowych półkach produkty wyprodukowane w tych krajach.

Informację, skąd pochodzi dany produkt, można znaleźć na jego kodzie kreskowym. W przypadku wyprodukowanych w Federacji Rosyjskiej zaczyna się on cyframi 46, natomiast produkty z Białorusi mają kody z początkiem 481.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  homo sowietikus_gość

  10.03.2022, 04:37

  ale sciema

  A Polska jako kraj kupuje mln ton węgla od Rosji i Putin ma nas za głupków , zrobi co ze chce ...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.