Z maluchami o tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Z maluchami o tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje
Policjantka z tczewskiej komendy odwiedziła w piątek jedną ze szkół podstawowych, w której zorganizowane zostały półkolonie. W czasie tegorocznych wakacji była to kolejna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie.

W piątek policjantka z tczewskiej komendy odwiedziła Szkołę Podstawową nr 12 w Tczewie, w której trwają półkolonie. Spotkanie było okazją do rozmowy z uczestnikami półkolonii na temat bezpieczeństwa. Policjantka przypomniała dzieciom, jak bezpiecznie spędzać wakacje, w jaki sposób korzystać z akwenów wodnych, co oznaczają kolory flag na kąpieliskach, a także kiedy bezwzględnie nie można wchodzić do wody. Policjantka rozmawiała z dziećmi również o zasadach bezpieczeństwa podczas kontaktów z nieznajomymi oraz o bezpieczeństwie w sieci.

Podczas spotkania dzieci były aktywne, wykazywały duże zainteresowanie poruszaną tematyką i policyjną służbą. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  bubu_gość_gość_gość

  19.08.2019, 18:38

  jak bezpiecznie spędzać wakacje

  Takie zajęcia powinny przeprowadzać w "wrześniu" wakacje się kończą a oni uczą jak je bezpiecznie spędzić a nie można było tego zrobić pod koniec czerwca jak już rok szkolny się kończy zebrać dzieciaki na sali gimnastycznej i przeprowadzić zajęcia chyba był by lepszy efekt

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.