Sportowe współzawodnictwo szkół

Nowe logo TCSiR
Sportowe współzawodnictwo szkół trwa. Poniżej relacje z zawodów szkolnych rozgrywanych w dniach 3,5 i 8 stycznia 2018 r.

Dnia 03.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbyły się mistrzostwa Tczewa Dzieci w Mini siatkówka "czwórki" dziewcząt.

Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły. Mecze zostały rozegrane w jednej cztero-drużynowej grupie w systemie "każdy z każdym". Każdy mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 25 pkt. (dwóch pkt. przewagi). W przypadku stanu 1:1 w setach, rozgrywany był tie break do 15 (dwóch pkt. przewagi).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA dziewcząt

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
II miejsce Szkoła PodsAtawowa nr 11 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie

Nazwiska i imiona zawodników SP 12:
Cheda Emilia, Godzina Weronika, Kłosowska Kornelia, Kresin Sandra, Kresin Wiktoria, Langowska Amelia, Miziołek Dagmara, Padykuła, Sasinowska Vanessa, Steinke Aleksandra.

Opiekun zespołu:
Izabela Raszewska

Dnia 08.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbyły się mistrzostwa Tczewa Dzieci w Mini siatkówka "czwórki" chłopców

Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach po trzy drużyny. Po rozegraniu meczy w grupach nastąpiły mecze o miejsca 5-6 (drużyny z trzecich miejsc w grupach), 3-4 (drugie miejsca w grupach) i finał 1-2 (zwycięzcy grup). Każdy mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 25 pkt. (dwóch pkt. przewagi).