Grali wolni od nałogów

Tczew - Grali wolni od nałogów

zobacz galerię zdjęć: 6
W dniach 6-7 luty 2012 roku w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1992 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie, turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogu".

Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry.
Do turnieju zgłosiło się 37 zespołów, 243 uczestników, poniżej przedstawiamy wyniki.

Grupa finałowa:KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce Ogórki
II miejsce: Chłopcy Żołądkowcy
III miejsce: TIM Polska
IV miejsce: Majewo

Zwycięski zespół Ogórki występował w następującym składzie: Rafał Wszołek, Sylwester Gońda, Krzysztof Błędzki, Krystian Jurczyk, Kamil Leszczyński.

Zwycięski zespół Ogórki otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Cztery pierwsze zespoły otrzymały piłkę do gry oraz słodycze.

Indywidualną nagrodę otrzymał:

-w kategorii "najlepszy zawodnik turnieju":
Krystian Jurczyk (Ogórki)
-w kategorii "najlepszy bramkarz turnieju":
Rafał Wszołek (Ogórki)


Nagrody wręczali przedstawiciel Powiatu Tczewskiego wicestarosta Mariusz Wiórek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Józefa Puczyńskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju.

Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  Wilk_gość

  07.02.2012, 21:11

  Ogórek

  Ogórek, ogórek, ogórkek.... Zielony ma garniturek, i czapke, i sandały.... Zielony, zielony jest caaaaaały!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx0 
 • +2

  obserwator3_gość

  08.02.2012, 12:31

  Poziom grupy finałowej pozostawiał wiele do życzenia. Szkoda, że tyle na prawde dobrych i ułożonych ekip odpadło tak wcześnie, gdyż zdecydowanie wpłynęło to negatywnie na widowisko, ale tak czy inaczej gratulacje na finałowej czwórki. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx2 
 • gość_gość

  08.02.2012, 17:19

  Turniej był ogólnie dobry tylko te nagrody : // . Za pierwsze puchar i piłka a za drugie piłka i tak samo za trzecie. W stosunku do drugiego miejsca trochę nie fair.

  Odpowiedz
  IP: 46.134.xx9.xx5 
 • +1

  timi_gość

  09.02.2012, 20:24

  finał

  coroczny błąd organizatorów... Zamiast 2 półfinałów, z których zwycięzca awansowałby do finału, a przegrani walczyli o 3-4 miejsce, to tworzona jest bezsensowna grupa.

  Odpowiedz
  IP: 89.228.xx3.xxx 
 • _gość

  12.02.2012, 18:22

  "Poziom grupy finałowej pozostawiał wiele do życzenia. Szkoda, że tyle na prawde dobrych i ułożonych ekip odpadło tak wcześnie, gdyż zdecydowanie wpłynęło to negatywnie na widowisko, ale tak czy inaczej gratulacje na finałowej czwórki. Pozdrawiam. " I po co to rozgoryczenie? Skoro to piszesz, to pewnie odpadłeś przed grupą finałową...

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia