Wyniki VIII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2015/2016.
VIII kolejka 03.01.2016
1. Grześkowiak Team - Huber+Suhner 4-4 (2-3)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Huber+Suhner: Mateusz Iwański (2), Marcin Szamp (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Maciej Schleser (Grześkowiak Team).
2. Pan Samochodzik - Jamaica Boys 8-5 (3-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Maksim Satiński (1), Patryk Taraszkiewicz (1), Paweł Żelechowski (1);
Jamaica Boys: Filip Gockowski (2), Robert Komorowski (2), Łukasz Jaszczerski (1);
Napomnienia:
Arkadiusz Lehman (Jamaica Boys), Robert Komorowski (Jamaica Boys), Łukasz Jaszczerski (Jamaica Boys), Kacper Nagórski (Pan Samochodzik).
3. GSD Tczew - STOLMAN - meble na wymiar 2-6 (1-3)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Bartosz Szweda (1), Marek Czarnecki (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Mateusz Włodowski (4), Maciej Megier (1), Dawid Dąbrowski (1);
Napomnienia:
Michał Brodnicki (STOLMAN - meble na wymiar), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Michał Arendt (GSD Tczew).
4. Flex - Lichnowy 1-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Flex: Wojciech Migus (1).
Lichnowy: Przemysław Kasprzyk (2), Marek Komorowski (1);
Napomnienia:
Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Karol Knopik (Flex), Mateusz Janowski (Flex).
5. Gwiazdy Baru Mlecznego - Wisła 3-10 (2-4)
Strzelcy bramek:
Gwiazdy Baru Mlecznego: Rafał Rekowski (2), Filip Wyciszkiewicz (1);
Wisła: Michał Ossowski (4), Karol Ćwikliński (2), Paweł Redzimski (1), Adam Czerwiński (1), Piotr Kaczmarczyk (1), Sławomir Riebandt (1);
Napomnienia:
Karol Ćwikliński (Wisła).
6. Użlis Nieruchomości - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2015/2016
24 bramek - Michał Dmitrzyk (Wisła);
16 bramek - Bogusław Lizak (GSD Tczew);
15 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
14 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
12 bramek - Robert Komorowski (Jamaica Boys);
11 bramek - Krzysztof Liedtke (Użlis Nieruchomości);
10 bramek - Bartosz Szweda (GSD Tczew);
9 bramek - Michał Ossowski (Wisła);
8 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar), Paweł Redzimski (Wisła), Maksim Satiński (Pan Samochodzik), Karol Ćwikliński (Wisła), Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Marcin Szamp (Huber+Suhnre), Adam Czerwiński (Wisła), Marek Czarnecki (GSD Tczew), Rafał Rekowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Łukasz Abryszyński (Flex), Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar);
6 bramek - Mateusz Janowski (Flex), Marcin Jurczyński (Użlis Nieruchomości), Patryk Bielski (Użlis Nieruchomości), Filip Gockowski (Jamaica Boys);
5 bramek - Kamil Nowaczyk (Gwiazdy Baru Mlecznego), Marcin Knitter (Flex), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Maciej Szwarczyński (Huber+Suhnre), Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Dawid Dąbrowski (STOLMAN - meble na wymiar);
Terminarz LFPT sezon 2015/2016
IX kolejka (06.01.2016 - środa)
1) 17.00 Lichnowy - Gwiazdy Baru Mlecznego
2) 17.45 STOLMAN - meble na wymiar - Flex
3) 18.35 Pan Samochodzik - GSD Tczew
4) 19.20 Huber+Suhner - Jamaica Boys
5) 20.05 Użlis Nieruchomości - Grześkowiak Team
6) Wisła - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
VIII kolejka 03.01.2016
1. Grześkowiak Team - Huber+Suhner 4-4 (2-3)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Huber+Suhner: Mateusz Iwański (2), Marcin Szamp (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Maciej Schleser (Grześkowiak Team).
2. Pan Samochodzik - Jamaica Boys 8-5 (3-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Maksim Satiński (1), Patryk Taraszkiewicz (1), Paweł Żelechowski (1);
Jamaica Boys: Filip Gockowski (2), Robert Komorowski (2), Łukasz Jaszczerski (1);
Napomnienia:
Arkadiusz Lehman (Jamaica Boys), Robert Komorowski (Jamaica Boys), Łukasz Jaszczerski (Jamaica Boys), Kacper Nagórski (Pan Samochodzik).
Huber+Suhner:
Tomasz Mielczarek
Marcin Połaczek
Marcin Szamp
Daniel Stateczny
Rafał Rompa
Maciej Szwarczyński
Jakub Czajka
Kamil Lisewski
Krzysztof Lisewski
Cezary Perszke
Michał Stuczyński
Mateusz Iwański
Tomasz Mielczarek
Marcin Połaczek
Marcin Szamp
Daniel Stateczny
Rafał Rompa
Maciej Szwarczyński
Jakub Czajka
Kamil Lisewski
Krzysztof Lisewski
Cezary Perszke
Michał Stuczyński
Mateusz Iwański
3. GSD Tczew - STOLMAN - meble na wymiar 2-6 (1-3)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Bartosz Szweda (1), Marek Czarnecki (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Mateusz Włodowski (4), Maciej Megier (1), Dawid Dąbrowski (1);
Napomnienia:
Michał Brodnicki (STOLMAN - meble na wymiar), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Michał Arendt (GSD Tczew).
4. Flex - Lichnowy 1-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Flex: Wojciech Migus (1).
Lichnowy: Przemysław Kasprzyk (2), Marek Komorowski (1);
Napomnienia:
Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Karol Knopik (Flex), Mateusz Janowski (Flex).
5. Gwiazdy Baru Mlecznego - Wisła 3-10 (2-4)
Strzelcy bramek:
Gwiazdy Baru Mlecznego: Rafał Rekowski (2), Filip Wyciszkiewicz (1);
Wisła: Michał Ossowski (4), Karol Ćwikliński (2), Paweł Redzimski (1), Adam Czerwiński (1), Piotr Kaczmarczyk (1), Sławomir Riebandt (1);
Napomnienia:
Karol Ćwikliński (Wisła).
6. Użlis Nieruchomości - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2015/2016
24 bramek - Michał Dmitrzyk (Wisła);
16 bramek - Bogusław Lizak (GSD Tczew);
15 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
14 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
12 bramek - Robert Komorowski (Jamaica Boys);
11 bramek - Krzysztof Liedtke (Użlis Nieruchomości);
10 bramek - Bartosz Szweda (GSD Tczew);
9 bramek - Michał Ossowski (Wisła);
8 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar), Paweł Redzimski (Wisła), Maksim Satiński (Pan Samochodzik), Karol Ćwikliński (Wisła), Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Marcin Szamp (Huber+Suhnre), Adam Czerwiński (Wisła), Marek Czarnecki (GSD Tczew), Rafał Rekowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Łukasz Abryszyński (Flex), Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar);
6 bramek - Mateusz Janowski (Flex), Marcin Jurczyński (Użlis Nieruchomości), Patryk Bielski (Użlis Nieruchomości), Filip Gockowski (Jamaica Boys);
5 bramek - Kamil Nowaczyk (Gwiazdy Baru Mlecznego), Marcin Knitter (Flex), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Maciej Szwarczyński (Huber+Suhnre), Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Dawid Dąbrowski (STOLMAN - meble na wymiar);
Terminarz LFPT sezon 2015/2016
IX kolejka (06.01.2016 - środa)
1) 17.00 Lichnowy - Gwiazdy Baru Mlecznego
2) 17.45 STOLMAN - meble na wymiar - Flex
3) 18.35 Pan Samochodzik - GSD Tczew
4) 19.20 Huber+Suhner - Jamaica Boys
5) 20.05 Użlis Nieruchomości - Grześkowiak Team
6) Wisła - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (10) dodaj komentarz
gosc_gość
04.01.2016, 11:47
Gdzie są Ci co mówili że flex to pierwsza trójka :) Dobrze mówili że bez formy drużyna, za dużo roszad w składzie
OdpowiedzBombo_gość
04.01.2016, 13:18
Stolman zaczyna liczyć się w walce o pierwsze miejsce, wczoraj chłopcy pokazali że grają bardzo przyzwoicie.
OdpowiedzFlex_gość
04.01.2016, 15:27
Oprócz ostatniego meczu,gdzie grał nowy zawodnik,to żadnych roszad u nas nie ma.Chodzą ci co chcą i mogą.Jesteśmy w dołku i mamy swoje problemy,ale mam nadzieję że nie potrwa to długo.Gratulacje dla Stolmana,do środy:)
Odpowiedzkibicwt_gość
04.01.2016, 16:46
Wisla
od początku nikt nie liczył sie z Wisła, Chlopacy jak graja to az chce sie oglądać, moj typ na pierwsze miejsce jest Jeden, Wisła ma silną i zgrana ekipe, kazdy z nich pokazuje fajny poziom, jezeli do konca beda tak grac jak dotychczas, to nie ma mocnych aby nie wygrali tej ligi, Pozdrawiam :)
OdpowiedzFan_gość
04.01.2016, 18:45
Faworyt
Faworyt jest tylko jeden "UŻLIS"
Odpowiedzgość_gość
04.01.2016, 19:51
Stolman z w meczu z GSD zbliżył się do poziomu Meblexu z przed dwóch lat. Tabela pokazuje, że walka o podium będzie zacięta jak nigdy.
Odpowiedzsfsfsasa_gość
04.01.2016, 22:24
Moje typy na tą kolejkę 1) 17.00 Lichnowy - Gwiazdy Baru Mlecznego - REMIS 2) 17.45 STOLMAN - meble na wymiar - Flex -STOLMAN 3) 18.35 Pan Samochodzik - GSD Tczew - PAN SAMOCHODZIK 4) 19.20 Huber+Suhner - Jamaica Boys-HUBER 5) 20.05 Użlis Nieruchomości - Grześkowiak Team - GRZEŚKOWIAK
Odpowiedz_gość
05.01.2016, 12:38
panowie jeszcze nie ma nawet połowy rozegranych meczów,powoli każdy się rozgrywa
OdpowiedzAndrzej Lichnowy_gość
05.01.2016, 18:41
jak dla mnie to najbardziej ograną drużyną jest Wisła i to jest faworyt do wygrania ligi,oczywiście nie grali jeszcze z nami(Lichnowy)będzie ciężko,ale na pewno nie poddamy się bez walki
OdpowiedzGość
05.01.2016, 22:57
Będzie się działo
Dopiero teraz do końca rundy będzie ciekawie faworyci będą grać między sobą i zobaczymy kto będzie faworytem :)
Odpowiedz