Zagrali w mikołajkowym turnieju w siatkówkę

Uczestnicy turnieju
Tczew - Zagrali w mikołajkowym turnieju w siatkówkę
Już po raz dziesiąty z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego w II LO w Tczewie odbył się turniej mikołajkowy w piłkę siatkową.

W turnieju udział wzięły następujące zespoły :
KATEGORIA DZIEWCZĄT: KATEGORIA CHŁOPCÓW :
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

1. I LO w Tczewie 1. I LO w Tczewie
2. I LO w Tczewie (2) 2. II LO w Tczewie
3. ZSR Rusocin 3. ZSP Gniew
4. II LO w Tczewie 4. ZSR Rusocin


KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ ORAZ WYNIKI:
Kategoria dziewcząt:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

1. I LO - I LO (2) (25:23; 15:25; 18:16) 2 : 1
2. ZSR Rusocin - II LO (6:25; 16:25) 0 : 2
3. I LO (2) - ZSR Rusocin (25:14; 25:17) 2 : 0
4. II LO - I LO (25:20; 25:20) 2 : 0
5. I LO - ZSR Rusocin (25:14; 25:13) 2 : 0
6. I LO (2) - II LO (16:25; 22:25) 0 : 2

Kategoria Chłopców:
1. ZSR Rusocin - II LO (21:25; 19:25) 0 : 2
2. ZSP Gniew - I LO (20:25; 18:25) 0 : 2
3. II LO - ZSP Gniew (25:16; 13:25; 18:20) 1 : 2
4. I LO - ZSR Rusocin (25:18; 25:16) 2 : 0
5. ZSR Rusocin - ZSP Gniew (25:21; 25:26; 9:15) 1 : 2
6. II LO - I LO (25:23; 14:25; 17:19) 1 : 2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT

I miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce I Liceum Ogólnokształcące (2) w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA CHŁOPCÓW

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie


Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary z rąk Pani Hanny Białas dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie.

SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT - II Liceum Ogólnokształcące Tczew
1. Łosiak Daria
2. Wyczling Dominika
3. Skowron Magda
4. Kuśnierz Grażyna
5. Zielka Anna
6. Korzeniowska Magdalena
7. Kosedowska Daria
8. Lewandowska Dominika
9. Dobieglewska Weronika
10. Drozdowska Jowita
11. Fierka Aneta
12. Domańska Małgorzata


SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Bielski Patryk
2. Jecz Michał
3. Kurczyński Szymon
4. Waldecker Krzysztof
5. Kędra Paweł
6. Biskup Mateusz
7. Langowski Adam
8. Wasiek Artur
9. Schneider Tomasz
10. Kowalczyk Mateusz


Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele WF II LO w Tczewie - Iwona Michalska, Magdalena Zacharek, Damian Godzina, Tomasz Tobiański.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

  • -2

    _gość

    08.12.2010, 14:09

    serdeczne gratulacje dla Dominika z II LO! :D wspaniale zagrał chłopak

    Odpowiedz
    IP: 83.11.xx1.xx6 
  • młody_gość

    08.12.2010, 14:50

    Brawo I LO

    Najlepsi jesteśmy ! nawet budo pokonaliśmy u nich w sali

    Odpowiedz
    IP: 77.113.xx8.xx2 
  • +1

    ----_gość

    08.12.2010, 15:51

    2 Lo

    Ale dziewczyny z Curie to cieniasy ;/ Dwa zespoły wystawione, i wszystkie przegrały z laskami BUDO :D Brawo Dziewczyny ;*

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx6.xx6 
  • __gość

    20.04.2011, 23:17

    falk

    flak :P

    Odpowiedz
    IP: 46.134.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.