"Wolni od nałogów" - rozgrywki najmłodszych

Tczew - "Wolni od nałogów" - rozgrywki najmłodszych

zobacz galerię zdjęć: 3
Wczoraj (09.02) w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół podstawowych rocznik 1999 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie - turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów".

Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów - 94 uczestników z terenu całego powiatu. Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Ustalono, że zespoły zostaną podzielone na cztery grupy (jedna grupa 4 zespoły), w których grano "każdy z każdym". Do dalszych rozgrywek awansowali zwycięzcy (4 zespoły) - grupa finałowa w której grano systemem "każdy z każdym" o miejsca I-IV.

Grupa finałowaKLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce: ORŁY I TCZEW
II miejsce: ESTONIA
III miejsce: WISŁA WALICHNOWY
IV miejsce: GRYF 2009 TCZEW

Zwycięski zespół ORŁY I TCZEW występował w następującym składzie:
Alan Kwiatkowski, Karol Skotnicki, Marcin Wołoszyk, Dominik Pielecki, Dawid Bednarczyk, Paweł Wilczewski, Kacper Tuptanowski, Adrian Rogalewski.

Wszystkie zespoły zostały obdarowane słodkimi nagrodami. Zwycięski zespół Orły I Tczew otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Wszystkie występujące zespoły otrzymały słodycze, natomiast cztery pierwsze zespoły otrzymały piłki.

Indywidualne nagrody otrzymali:

- w kategorii "najlepszy zawodnik turnieju":
Dominik Pielecki (Orły I Tczew).
- w kategorii "najlepszy bramkarz turnieju":
Wojciech Górka (Wisła Walichnowy).

Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Józefa Puczyńskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju.

Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju.


ze sportowym pozdrowienie
mgr Tomasz Tobiański
Dyrektor POS w Tczewie
Drukuj
Prześlij dalej