11 zespołów, 64 uczestników - ferie spędzali na sportowo

"Rodzynek" Emilia Mikulska odbiera nagrodę z rąk Waldemara Raszewskiego
Tczew - 11 zespołów, 64 uczestników - ferie spędzali na sportowo
W dniu 24 stycznia w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół podstawowych rocznik 1998 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów". Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów - 64 uczestników z terenu całego powiatu.

Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Ustalono, że zespoły zostaną podzielone na trzy grup (jedna grupa 3 zespoły), w których grano "każdy z każdym".
Do dalszych rozgrywek awansowali zwycięzcy (3 zespoły) oraz zespół z najlepszym dorobkiem punktowym, które rozegrały spotkania systemem "każdy z każdym" o miejsca I-IV.
W turnieju zagrały zespoły Wisła Walichnowy, Gryf I Tczew, Orzeł Subkowy, Gryf II Tczew, Wyrok Ulicy, Wściekłe Diabły, Barbie Team, Dzikie Czyżykowo, Szalone Kanarki, Tofiki i Gryf’99 Tczew.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce: WISŁA WALICHNOWY
II miejsce: GRYF I TCZEW
III miejsce: ORZEŁ SUBKOWY
IV miejsce: GRYF II TCZEW

Zwycięski zespół WISŁA WALICHNOWY występował w następującym składzie:
Szymon Szafrański, Karol Lasota, Mateusz Kamrowski, Paweł Seidowski, Krzystof Raczek, Rafał Seidowski, Kacper Aronowski, Karol Gdaniec, Waldemar Kowalski.

Wszystkie zespoły zostały obdarowane słodkimi nagrodami. Zwycięski zespół Wisła Walichnowy otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Wszystkie występujące zespoły otrzymały słodycze, natomiast cztery pierwsze zespoły otrzymały piłkę oraz pamiątkowe dyplomy.

Indywidualne nagrody otrzymali:

- w kategorii "król strzelców turnieju" - Waldemar Kowalski (Wisła Walichnowy).
- w kategorii "najlepszy bramkarz turnieju" - Wojciech Nawój (Orzeł Subkowy).

Nagrodę otrzymała również jedyna dziewczyna występująca w turnieju: Ewelina Mikulska (Orzeł Subkowy).

Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Waldemar Raszewski, Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Józefa Puczyńskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju. Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju. Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie oraz Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie.

ze sportowym pozdrowieniem Tomasz Tobiański, Dyrektor POS w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • -2

  Sportowiec_gość

  25.01.2011, 08:57

  POS do rozwiązania

  TYLKO 64 OSOBY TO JAKI PROCENT DZIECI Z SZKÓŁ PODSTAWOWYCH TYLKO Z MIASTA ?? A GRAŁY DRUŻYNY Z KLUBÓW SPORTOWYCH :) ALE IMPREZKA ZALICZONA :( i pan dyrektor zadowolony

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • kibic_gość

  25.01.2011, 10:12

  Grały Kluby

  To jednak prawda że grały tam głównie kluby- 6 drużyn a gdzie dzieci z poza klubów ? bo kluby trenują i graja na co dzień a pozostałe dzieci nie maja tej możliwości, to jednak organizator nie dotarł z informacja i promocją bez nałogów do wszystkich dzieci szkół podstawowych !!!!

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx5.xx7 
 • kibicu_gość

  25.01.2011, 14:26

  drogi

  To prawda ,że informacji o turnieju nie było na stronach Starostwa Powiatowego ani Komendy Policji, Szkoły również w stosownym czasie nie zostały powiadomione, masz racje nie każdy zagląda do działu "Nadchodzące wydarzenia" na tcz.pl ale być może takie były założenia organizatorów ? Grały kluby bo na co dzień to rodzice płacą za halę na treningi i turnieje, więc korzystać trzeba z każdej możliwości .Zapraszamy w sobote 05.02.2011 roku na Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej " GRYF CUP 2011" rocznika 2000

  Cytuj
  IP: 83.25.xxx.xx1 
 • -1

  piłkarz_gość

  25.01.2011, 17:05

  turniej

  to był turniej dla gimnazjów ,a grali ludzi po 18,19 lat a pan Tobiański jeszcze z nimi gadał i nie reagował.Brawo

  Odpowiedz
  IP: 46.134.xx9.xx6 
 • -1

  zp_gość

  25.01.2011, 19:04

  Potwierdzam ..

  Cytuj
  IP: 84.38.xx9.xx6 
 • mix_gość

  26.01.2011, 00:18

  -turniej

  potwierdzam również, zawsze jest tak co roku. ze w turnieju gimnazjalistów grają licealiści a spotkałem się z przypadkiem ze w turnieju gimnazjalistów grali studenci - szkoda ze tak jest, 15 - latki wracają do domu i mówią rodzicom ze przegrali z licealistami i studentami w turnieju dla gimnazjum. jeżeli nie będą sprawdzać legitymacji szkolnych, nic się nie zmieni!!! proste nie posiada legitymacji szkolnej - nie gra. wtedy będzie sprawiedliwie.proponuje zacząć od tego w przyszłym roku.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • -2

  POS_gość

  26.01.2011, 08:57

  JAKI POS TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ

  No czego tu wymagac jaki POS taka sprawiedliwośc- POS to niezorganizowana grupka nieudaczników - leniuchy i tyle ale kase za lenistwo biorą :(

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • sportowiec _gość

  26.01.2011, 15:12

  turniej

  Może i ktoś tam starszy się wmieszał w tłum grających, ale wygrali chłopcy z Walichnów , którzy na co dzień nie trenują w żadnych klubach:)))) Znam ich i jestem pewien, że żaden nie był "przerośnięty. Więc jeśli wygrali ze starszymi to tym bardziej mają satysfakcję:))) Ale faktycznie w przyszłym roku można by sprawdzać legitymacje.

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA