Grali "wolni od nałogów"

Rafał Wszołek odbiera nagrodę z rąk Dariusza Górskiego
Tczew - Grali "wolni od nałogów"
W dniu 25 stycznia w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół gimnazjalnych rocznik 1995 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów". Do turnieju zgłosiło się 19 zespołów - 123 uczestników z terenu całego powiatu.

Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Ustalono, że zespoły zostaną podzielone na sześć grup, w których grano systemem "każdy z każdym".
Do dalszych rozgrywek awansowali tylko zwycięzcy (6 zespołów), z których utworzono 2 grupy, w których grano systemem "każdy z każdym", następnie zwycięzcy zagrali w finale "A" o miejsca I-II, zespoły które zajęły II lokaty w grupie zagrali w finale "B" o miejsca III-IV natomiast drużyny z III miejsc spotkały się w finale "C" o lokaty V-VI.

W turnieju zmierzyły się zespoły - Dream Team, Gryf Tczew, Kocham Żelki, Koledzy i Reszta, FC Monopol, Zimbaba, Panowie Polocjanci, Pelplin City, Konstantynopolitańczykowianeczki, FC Suchostrzygi TPAG Banda, Masterczułki, Wisła Walichnowy, Bulleci, Snajperzy, Wiatminki, Kciukowachacze, Cygany, MTG, FC Zety,

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce: WISŁA WALICHNOWY
II miejsce: GRYF TCZEW
III miejsce: PELPLIN CITY
IV miejsce: FC ZETY

V miejsce: WITAMINKI
VI miejsce: FC MONOPOL

Zwycięski zespół WISŁA WALICHNOWY występował w następującym składzie:
Rafał Tomczyński, Kamil Tomczyński, Wojciech Lenga, Daniel Kowalski, Sławomir Szarfenberg, Bartosz Krzyżyński, Filip Migus – opiekun Mariusz Śledź.

Wszystkie zespoły z rozgrywek finałowych zostały obdarowane słodkimi nagrodami oraz pamiątkowymi dyplomami. Zwycięski zespół WISŁA WALICHNOWY otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe - piłki do gry.

Indywidualne nagrody otrzymali:

- w kategorii "król strzelców turnieju" - Rafał Wszołek (Gryf Tczew)
- w kategorii "najlepszy bramkarz turnieju" - Sebastian Petka (Witaminki)

Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Józefa Puczyńskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju.

Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju.

Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie oraz Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie.

ze sportowym pozdrowieniem
mgr Tomasz Tobiański
Dyrektor POS w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • White_gość

  26.01.2011, 11:36

  jn

  hehehhe czemu nie napisaliście ze gryfix dostał w finale 5:1 od jakiś wieśniaków hhihiihh nasza przyszłość ....

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx6.xx0 
 • +1

  gość POS_gość

  26.01.2011, 13:59

  Żenada w organizacji

  widziałem te mecze i " super " organizacja-,napoje dla drużyn, owoce......kawa i herbata dla sędziów a gdzie był organizator ??? ŻENADA

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx1.xx5 
 • +3

  noname_gość

  26.01.2011, 14:49

  czytaj nizej

  Turniej fajnie przygotowany. Jednakże czuję pewien niedosyt i kolejnym razem raczej nie zagoszczę. Dlaczego na taką imprezę przyjeżdżają KLUBY PIŁKARSKIE ?? Nie wystarczy im że mają tą swoją ligę powiatową czy jakąś tam ? Przecież Ci nie zrzeszeni w klubach mają mniejsze szanse, gdyż nie trenują dzień w dzień tego sportu. Moim zdaniem jest to całkowicie bez sensu, jednakże doceniam to, że ktoś podjął się organizacji takiego turnieju.

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx1.xx5 
 • +1

  sportowiec_gość

  26.01.2011, 15:04

  do gościa POS

  Gość Ty chyba jesteś mocno sfrustrowanym i nieszczęśliwym człowiekiem. Czytam od pewnego czasu Twoje komentarze i ciągle nic Ci nie pasuje - to jest dopiero żenada. Wczoraj w tym turnieju uczestniczyło ponad stu chłopaków z całego powiatu. Żeby nie inicjatywa policjantów i POS-u ci chłopcy siedzieli by pewnie przed komputerem albo snuli bez sensu gdzieś po mieście. Szkoda , że dzisiaj nie przyszedłeś zobaczyć rozgrywek. Zgłosiło się ponad 40 drużyn - łącznie ok. 300 uczestników. Wszyscy zadowoleni , że mogli przyjść, pograć, spotkać się z rówieśnikami. A Ty gościu ciągle wszystko na nie i krytyka. Najpierw sam pokaż co potrafisz zrobić. Przypuszczam, że jesteś jakimś zakompleksionym malkontentem, który ma radochę, że może kogoś skrytykować- oczywiście siedząc przy kompie bo żeby przyjść i wyrazić swoje zdanie to odwagi brakuje:)))). Ale tak to już jest z takimi jak Ty. Więc dla Ciebie wyrazy szczerego współczucia, a dla organizatorów gratulacje. Oby więcej takich imprez.

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx6.xx4 
 • zp3_gość

  26.01.2011, 18:32

  Więcej zdjęć z imprezy będzie? ;>

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx6 
 • Sesuu_gość

  26.01.2011, 20:23

  jn ~ White_gość Data: 26.01. - do kolegi

  Zaraz tam wieśniacy , po prostu byliśmy lepsi ( oczywiście bez urazy , wy też potraficie pograć :D ) . Ale tak to fajny turniej :D.

  Odpowiedz
  IP: 80.239.xx2.xx1 
 • sportowiec _gość

  26.01.2011, 20:33

  wygrali amatorzy

  do noname. Trudno karać tych co trenują i nie wpuszczać na turniej. Turniej jest otwarty, o to chodzi by się dobrze bawić i na sportowo spędzić czas. Każdy chce wygrać i to jest fajne - doceniam ambicje- ale bez napinki:)) A wygrali chłopcy z Walichnów - amatorzy ze szkolnej drużyny, których co mniej rozgarnięci nazwali wieśniakami:)) - dla mnie to wcale nie obraźliwe swoją drogą:)). Więc okazuje się, że ci zawodowcy z klubów też byli do ogrania:))) i dobrze. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też coś nam zorganizują.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx0.xx4 
 • kibic_gość

  26.01.2011, 21:35

  Turniej bardzo dobrze zoorganizowany . Jestem za Tym zeby Takich turniejow bylo wiecej . Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx4 
 • stop!_gość

  26.01.2011, 22:47

  zawodowcy z klubów? żenada. Widzę ,że dla was gości z tcz poza tczewem kluby piłkarskie się nie liczą . Cała setka chłopaków to byli amatorzy ,a was boli to że ograli was chłopaki ze wsi ;O no jak to tak może być ,a myślicie że oni nie trenują ? jakaś szkolna drużyna tak? cała ta gromadka gra w juniorach w centrum pelplin bo tam mają lepsze warunki itp. są z walichnów dlatego grali sobie jako wisełka. ps. zawodowcami jeszcze nie można was nazwać.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx8.xx8 
 • -1

  Marcin_gość

  27.01.2011, 06:58

  Nawet Kula się załapał na fotę ; )

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA