Kamil Sząszor po raz kolejny najlepszy!

Arcadia Cup (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Kamil Sząszor po raz kolejny najlepszy!

zobacz galerię zdjęć: 3
Drugi turniej cyklu Arkadia Cup zgromadził aż 21 zawodników. Coraz większa frekwencja i ciągle rosnący poziom sportowy dodaje motywacji do wygrania ogólnego rankingu. Turniej przebiegał sprawnie i bez większych niespodzianek.

Swoich sił oprócz zawodników z Tczewa spróbowali kolejny raz bilardziści ze Starogardu Gdańskiego. Zwycięzca poprzedniego turnieju Kamil Sząszor błyskawicznie uzyskał awans do strefy pucharowej. Do ćwierćfinałów nie przegrywając żadnego meczu dotarli również : najmłodszy uczestnik turnieju Jakub Bottcher, Krzysztof Szczepański oraz Mateusz Nowak. Z jednym potknięciem dołączyli do nich : Mateusz Sząszor, Jakub Śliżewski, Paweł Guziński i Łukasz Woźniak. Do półfinału najszybciej awansował Kamil Sząszor zwyciężając ze swoim starszym bratem Mateuszem. Krzysztof Szczepański z małymi problemami pokonał Pawła Guzińskiego, Łukasz Woźniak okazał się lepszy od Jakuba Bottchera, a Mateusz Nowak nie dał najmniejszych szans Jakubowi Śliżewskiemu. W pojedynkach półfinałowych Krzysztof Szczepański zwyciężył z Łukaszem Woźniakiem i jako pierwszy zameldował się w wielkim finale. Dołączył do niego Kamil Sząszor, który po szybkim meczu ograł Mateusza Nowaka. W finale spotkało się dwóch zawodników tczewskiej Arkadii, zawodników Bilardowej Ekstraklasy na rok 2019. Po bezbłędnym meczu Kamil Sząszor po raz drugi z rzędu mógł cieszyć się z wygranego turnieju.
W rankingu na czele z dwiema wygranymi plasuje się Kamil Sząszor. Kroku próbuje mu dotrzymać Krzysztof Szczepański, który po dobrym turnieju zajmuje drugą pozycję. Na miejscu trzecim po dwóch zawodach sklasyfikowano Mateusza Nowaka.
Kolejny, trzeci turniej zaplanowano na 9 marca. Nie oznacza to jednak odpoczynku dla zawodników Arkadii, bowiem już w sobotę wyjeżdżają do Łodzi na pierwszy turniej Grand Prix Polski w tym roku.

Regulamin cyklu znajduję się w wydarzeniu turnieju Arkadia Cup na facebooku.

Klub Sportowy Arkadia Tczew

Drukuj
Prześlij dalej