ALPN 2017. Wyniki drugiej ligi

ALPN 2017 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN 2017. Wyniki drugiej ligi

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki I kolejki 2 ligi (III runda) - ALPN 2017

II liga (12.09.2017)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

1. Project Stone Tczew - Serwis Motochron 2-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Bartosz Langowski (1), Jacek Radziszewski (1);
Serwis Motochron: Mateusz Tramowski (1).

2. Żwirownia Rokitki - Lichnowy 3-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (1), Wiesław Mik (1), Stanisław Witkiewicz (1);
Lichnowy: Kacper Kaszubowski (2), Piotr Młodziński (1), Michał Kocik (1);
Napomnienia:
Wojciech Młodziński (Lichnowy).

Pan Samochodzik wraz ze składem:
Dawid Zasada
Grzegorz Tomasiak
Michał Kolos
Piotr Pryll
Dariusz Kończyk
Patryk Taraszkiewicz
Daniel Czarnecki
Kacper Nagórski
Michał Arendt
Radosław Zasada
Michał Zelka
Paweł Barczewski
Krzysztof Riebandt
Krzysztof Ziółkowski




3. KM Przystań - Ziomale 6-1 (5-0)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Lemke (4), Wojciech Domachowski (2);
Ziomale: Mateusz Szwalka (1).

4. Pan Samochodzik - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
30 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
20 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
15 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
13 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik);
9 bramek - Michał Zelka (Pan Samochodzik);
8 bramek - Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew);
7 bramek - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik),
6 bramek - Tomasz Aftyka (Lichnowy), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Igor Rutkowski (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Patryk Szarmach (KM Przystań), Damian Wasiek (Serwis Motochron), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
4 bramki - Mateusz Szwalka (Ziomale), Jakub Strużyński (KM Przystań), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Karol Ejankowski (Ziomale), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Paweł Barczewski (Pan Samochodzik), Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Michał Kocik (Lichnowy), Patryk Lemke (KM Przystań), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Andrzej Potoczek (Lichnowy), Bartosz Bogun (KM Przystań), Marek Korczyński (Serwis Motochron), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Wiesław Mik (Żwirownia Rokitki);


Harmonogram spotkań III runda:
II kolejka (19.09.2017 - wtorek)
1) 17.50 Żwirownia Rokitki - Pan Samochodzik
2) 18.40 KM Przystań - Serwis Motochron
3) 19.30 Ziomale - Lichnowy
4) Project Stone Tczew - pauza



Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej