W ostatni weekend odbył się ogólnopolski turniej w koszykówce dziewcząt kadetek i zuchów.
Wystąpiły zespoły
Kadetki
UKS Bliza Władysławowo
UKS Omega Gdynia
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
UKS Piątka Tczew
Zuchy
MKS Basket 69 Bydgoszcz
UKS Jedynka Lębork
UKS 7 Sopot
UKS Piątka Tczew
Wyniki
Tczew - Bydgoszcz zuchy 32:32
Lębork - Sopot zuchy 20:11
Tczew - Bydgoszcz kadetki 35:39
Lębork - Bydgoszcz zuchy 15:30
Tczew - Sopot zuchy 20:13
Gdynia - Bydgoszcz kadetki 15:50
Tczew - Władysławowo kadetki 60:36
Gdynia - Władysławowo kadetki 53:35
Tczew - Lębork zuchy 30:29
Bydgoszcz -Sopot zuchy 39:22
Bydgoszcz - Władysławowo kadetki 59:25
Tczew - Gdynia kadetki 60:23
Najlepsze zawodniczki w zespołach
Kadetki
UKS Bliza Władysławowo Bolda Marta
UKS Omega Gdynia Kubińska Beata
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Polewska Katarzyna
UKS Piątka Tczew Sztalka Daria
MVP turnieju Lorczak Marta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
Król strzelców Załęska Agata UKS Piątka Tczew
Zuchy
MKS Basket 69 Bydgoszcz Warszawska Martyna
UKS Jedynka Lębork Syldatk Jagoda
UKS 7 Sopot Klonowska Ania
UKS Piątka Tczew Dietrich Paulina
MVP turnieju Zajączkowska Nicola MKS Basket 69 Bydgoszcz
Król Strzelców Cieplak Wiktoria UKS Piątka Tczew
Klasyfikacja końcowa
Kadetki:
I miejsce UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 pkt 148:75
II miejsce UKS Piątka Tczew 5 pkt 155:98
III miejsce UKS Omega Gdynia 4 pkt 91:145
IV miejsce UKS Bliza Władysławowo 3 pkt. 96:172
Zuchy:
I miejsce MKS Basket 69 Bydgoszcz 5 pkt 101:69
II miejsce UKS Piątka Tczew 5 pkt. 82:74
III miejsce UKS Jedynka Lębork 4 pkt.64:71
IV miejsce UKS 7 Sopot 3 pkt. 46:79
Organizator
UKS ”Piątka” Tczew
Współorganizatorzy i sponsorzy
Urząd Miejski w Tczewie
Starostwo Powiatowe w Tczewie
Urząd Marszałkowski w Gdańsku
Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
Powiatowy Centrum Sportu
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe koszulki, medale słodycze, puchary i dyplomy.
Najlepsze zawodniczki w zespołach, MVP i „Król strzelców” otrzymały nagrody dyplomy, nagrodę rzeczową, statuetkę.
Wystąpiły zespoły
Kadetki
UKS Bliza Władysławowo
UKS Omega Gdynia
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
UKS Piątka Tczew
Zuchy
MKS Basket 69 Bydgoszcz
UKS Jedynka Lębork
UKS 7 Sopot
UKS Piątka Tczew
Wyniki
Tczew - Bydgoszcz zuchy 32:32
Lębork - Sopot zuchy 20:11
Tczew - Bydgoszcz kadetki 35:39
Lębork - Bydgoszcz zuchy 15:30
Tczew - Sopot zuchy 20:13
Gdynia - Bydgoszcz kadetki 15:50
Tczew - Władysławowo kadetki 60:36
Gdynia - Władysławowo kadetki 53:35
Tczew - Lębork zuchy 30:29
Bydgoszcz -Sopot zuchy 39:22
Bydgoszcz - Władysławowo kadetki 59:25
Tczew - Gdynia kadetki 60:23
Najlepsze zawodniczki w zespołach
Kadetki
UKS Bliza Władysławowo Bolda Marta
UKS Omega Gdynia Kubińska Beata
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Polewska Katarzyna
UKS Piątka Tczew Sztalka Daria
MVP turnieju Lorczak Marta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
Król strzelców Załęska Agata UKS Piątka Tczew
Zuchy
MKS Basket 69 Bydgoszcz Warszawska Martyna
UKS Jedynka Lębork Syldatk Jagoda
UKS 7 Sopot Klonowska Ania
UKS Piątka Tczew Dietrich Paulina
MVP turnieju Zajączkowska Nicola MKS Basket 69 Bydgoszcz
Król Strzelców Cieplak Wiktoria UKS Piątka Tczew
Klasyfikacja końcowa
Kadetki:
I miejsce UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 pkt 148:75
II miejsce UKS Piątka Tczew 5 pkt 155:98
III miejsce UKS Omega Gdynia 4 pkt 91:145
IV miejsce UKS Bliza Władysławowo 3 pkt. 96:172
Zuchy:
I miejsce MKS Basket 69 Bydgoszcz 5 pkt 101:69
II miejsce UKS Piątka Tczew 5 pkt. 82:74
III miejsce UKS Jedynka Lębork 4 pkt.64:71
IV miejsce UKS 7 Sopot 3 pkt. 46:79
Organizator
UKS ”Piątka” Tczew
Współorganizatorzy i sponsorzy
Urząd Miejski w Tczewie
Starostwo Powiatowe w Tczewie
Urząd Marszałkowski w Gdańsku
Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
Powiatowy Centrum Sportu
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe koszulki, medale słodycze, puchary i dyplomy.
Najlepsze zawodniczki w zespołach, MVP i „Król strzelców” otrzymały nagrody dyplomy, nagrodę rzeczową, statuetkę.