Turniej tenisa ziemnego z okazji DZT

W Turnieju Tenisa Ziemnego z okazji Dni Ziemi Tczewskiej, a jednocześnie trzecim turnieju zaliczanego do Grand Prix Tczewa udział wzięło 48 zawodników.

W kategorii skrzat startowało ich aż 25 - zwycięzcą po raz trzeci z rzędu został Radek Stankiewicz. Drugie miejsce zajął Ksawier Rajkowski przed Kasią Ewald. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy mali zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez państwo Ewald (Iza i Leszek którym, serdecznie dziękujemy w imieniu najmłodszych adeptów tenisa).

W kategorii junior tym razem tylko startowało tylko 7 zawodników. Zwyciężył Damian Fitzermann, drugi był Nikodem Śmiałek, a trzeci Jędrzej Strzelecki.

W kategorii Open startowało 16 zawodników zwyciężył weteran kortów Marek Gutier, który po raz kolejny nie dał szans żadnemu z przeciwników. W finale pokonał Radosława Kuszyk 6/3 6/0. Trzecie miejsce zajął Paweł Walecki.

Klasyfikacje końcowe oraz wyniki poszczególnych turniejów na stronie www.tcsir.tcz.pl w zakładce relacje.