Podwójna wygrana Jakuba Federowicza

W dniach 23-24. marca rozegrany został w Gdańsku Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (WTK 5). W turnieju zagrali zawodnicy z Tczewa, Gdańska, Gdyni, Koszalina, Szczecina, Kętrzyna i innych miejscowości.

Singiel - w ćwierćfinale Kuba pokonał Michała Webera (NST) z Gdańska 6:3/6:2 (gra prowadzona była od 2:2), w półfinale (zawodnicy grali już od stanu 0:0) spotkał się z Zoltanem Szabo (GAT Gdańsk), pokonując go 6:2/6:0, tym samym awansując do finału turnieju. W finale Jakub pokonał Dariusza Kuczyńskiego (GAT Gdańsk) 6:4/6:1.

Debel - w grze deblowej Jakub w parze z Wiktorem Kazubińskim z Koszalina bez straty gema dostali się do finału, który wygrali z niepokonaną od października na północy parą deblową Dariusz Kuczyński/Zoltan Szabo obaj GAT Gdańsk 6:4/2:6/10:6

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!