Playarena Tczew po 14 kolejce w 1 lidze oraz 13 Kolejce w 2 Lidze

Liga Nike Playarena Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Playarena Tczew po 14 kolejce w 1 lidze oraz 13 Kolejce w 2 Lidze
Liga Playarena Tczew
1 LIGA
14. kolejka (07.04.2019):
1. MDB Veni Vidi Vici 0:3 King Tczew
Zawodnicy MDB Veni Vidi Vici nie wstawili się na mecz. Walkower na korzyść King Tczew.

2. Green Frog 0:3 Vendetta Team
Zawodnicy Green Frog nie wstawili się na mecz. Walkower na korzyść Vendetty Team.
3. VITIS-Ogrody Marzeń 6:4 Petarda Lubiszewo
Bramki:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Michał Wilczewski (1), Mateusz Janowski (1)
Petarda Lubiszewo: Maciej Kołodziejczyk (1), Paweł Gawroński (1), Moritz Stepnakowski (1),
Patryk Różański (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Jakub Mik (Petarda

Lubiszewo)
4. FC Emeryci KO 7:17 Team Żelbud
Bramki:
FC Emeryci KO: Robert Bartkowski (3), Piotr Pączek (2), Jakub Wieczorkiewicz (1),
Sławomir Szarfenberg (1)
Team Żelbud: Karol Sustowski (5), Tomasz Olszewski (4), Kacper Guta (3), Mateusz
Żalikowski (2), Łukasz Żalikowski (1), Damian Bielicki (1), Piotr Włoch (1)
Zawodnik meczu: Piotr Pączek (FC Emeryci KO), Dawid Smok (Team Żelbud)
5. KS Skowarcz 5:9 Hydra Tczew
Bramki:
KS Skowarcz: Jakub Jarecki (2), Dawid Wziątek (2), Piotr Żyła (1)
Hydra Tczew: Rafał Komorowski (4), Łukasz Gackowski (1), Michał Brodnicki (1), Maciej
Megier (1), Dawid Bielski (1), Mariusz Chorążewski (1)
Zawodnik meczu: Dawid Wziątek (KS Skowarcz), Mariusz Chorążewski (Hydra Tczew)
Klasyfikacja strzelców:
Krzysztof Baranowski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 50 bramek
Aleksander Grabowski (Petarda Lubiszewo) - 32 bramki
Michał Wilczewski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 28 bramek
Dominik Kukowski (Vendetta Team) - 26 bramek
Tomasz Hausmann (Green Frog) - 25 bramek
Terminarz 15. kolejki:
27.04.2019 | Vendetta Team - Hydra Tczew
28.04.2019 | II LO | 11:00 | Petarda Lubiszewo - Team Żelbud
28.04.2019 | II LO | 12:15 | MDB Veni Vidi Vici - Green Frog
28.04.2019 | II LO | 13:30 | King Tczew - VITIS-Ogrody Marzeń
28.04.2019 | II LO | 14:45 | FC Emeryci KO - KS Skowarcz



2 LIGA
13. kolejka (07.04.2019):
1. Subkowskie Łepy 7:5 Economy Team
Bramki:
Subkowskie Łepy: Maciej Szoska (4), Michał Kalinowski (2), Kacper Szopiński (1)
Economy Team: Maciej Roziński (2), Szymon Mejer (2), Szymon Jendrzejewski (1)
Zawodnik meczu: Maciej Szoska (Subkowskie Łepy), Maciej Roziński (Economy Team)
2. FC Abisynia 27:6 Akademia Wawrzyniaka
Bramki:
FC Abisynia: Oskar Byzdra (8), Mateusz Kresin (7), Michał Stawicki (3), Paweł Kamiński (3),
Szymon Tomaszewski (3), Bartosz Kochanowski (3)
Akademia Wawrzyniaka: Michał Metryka (3), Andrzej Gołembiewski (1), Dawid Kamiński (1),
Martyn Brzoskowski (1)
Zawodnik meczu: Paweł Kamiński (FC Abisynia), Mateusz Wrzałkowski (Akademia
Wawrzyniaka)
3. Akademia Tczew 8:7 Dream Team Tczew
Bramki:
Akademia Tczew: Bartek Moćko (3), Adrian Szulc (2), Rafał Czapiewski (1), Mateusz
Bochenek (1), Jakub Bielawa (1)
Dream Team Tczew: Szymon Jabłonecki (4), Wojciech Domachowski (1), Przemysław
Różański (1), Krystian Boniek (1)
Zawodnik meczu: Bartek Moćko (Akademia Tczew), Wojciech Domachowski (Dream Team
Tczew)
4. Maximus FC 3:6 Avangarda
Bramki:
Maximus FC: Piotr Steć (1), Jan Borkowski (1), Adam Jurczyk (1)
Avangarda: Kamil Rack (4), Hubert Rychert (1), Oskar Zasada (1)
Zawodnik meczu: Tomasz Tramowski (Maximus FC), Kamil Rack (Avangarda)
5. Rosso Team 23:5 Kosa Morzeszczyn
Bramki:
Rosso Team: Jakub Bartczak (6), Michał Wąsik (5), Przemysław Domachowski (3), Tymon
Zieliński (3), Bartosz Weremczuk (2), Filip Kamiński (2), Jakub Dzielski (1), Tomasz Chamski
(1)
Kosa Morzeszczyn: Łukasz Vogler (3), Sebastian Wolski (2)
Zawodnik meczu: Jakub Dzielski (Rosso Team), Jakub Krawczyk (Kosa Morzeszczyn)
Klasyfikacja strzelców:
Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy) - 33 bramki
Maciej Szoska (Subkowskie Łepy) - 32 bramki
Krzysztof Wojcicki (Subkowskie Łepy), Paweł Kuśnierz (Economy Team) - po 27 bramek
Kacper Szopiński (Subkowskie Łepy) - 24 bramki
Bartek Moćko (Akademia Tczew), Oskar Byzdra (FC Abisynia), Szymon Jabłonecki (Dream
Team Tczew) - po 23 bramki
Terminarz 14. kolejki:
28.04.2019 | SP11 | 11:00 | Kosa Morzeszczyn - Maximus FC
28.04.2019 | SP11 | 12:20 | Avangarda - Akademia Wawrzyniaka
28.04.2019 | SP11 | 13:40 | FC Abisynia - Akademia Tczew
28.04.2019 | SP11 | 15:00 | Dream Team Tczew - Economy Team
28.04.2019 | SP11 | 16:20 | Subkowskie Łepy - Rosso Team




Drukuj
Prześlij dalej